Mājas, Remonts un būvniecība

Pamēģini! Lasītājs piedāvā savu ideju, kā taupīt zūdošo siltumu caur logiem

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Žurnāla “Praktiskais Latvietis” redakcijai lasītājs A. Liepiņš no Vidrižiem atsūtījis ideju, kā daudzām lauku mājām ekonomēt siltumu, kas pazūd caur pakešu un koka logiem.

“Būvniecības veikalos nopērkama bieza, caurspīdīga un elastīga plēve, ko uzstiepj uz koka līstu rāmja un pieskrūvē ārpusē pie loga. Vasarā prom uz šķūni līdz nākamajai sezonai!” raksta A. Liepiņš. “Loga iekšpusē no rīta nebūs ne apledojuma, ne mitruma, turklāt telpā būs siltāk! Izpildījumu un arī šo ideju katrs var uzlabot. Ja nepatiks, zaudējumi būs niecīgi, jo vienam logam plēve izmaksā aptuveni divus eiro. Skats uz ārpusi varbūt par pāris procentiem būs blāvāks, bet viss, ko vajag, ir labi redzams.”

 

12 Komentāri

  1. Kas tie par tik nekvalitatīviem pakešu logiem,ja vajadzigas vēl tādas uzpariktes?Nu nezinu,ja tā noblīvē visu,kur paliek vēdināšana un kādu gaisu elpojam caur politilena plēvi?

  2. paga,paga…bija kadreiz runa ka vajag iešpusē to plēvi ieriktēt untad viss ok!!tā ar izdarīju vecajiwem logu rāmjiem!!ne jau jaunajiem!!pas arg Dievs ko ta līmēt ārpusēŗ??

  3. Un tad dzīvo kā smirdīgā plēves siltumnīcā, bez gaisa, elpojot PVC izgarojumus. Sviests! Par telpu vēdināšanu šis indivīds laikam nekad nav dzirdējis?

  4. Ko tik neizdomā-murgs!Nu ja grib ekonomēt uz savas veselības rēķina-uz priekšu!Visur raksta par polietilēna un visu citu plastmasu kaitīgumu,bet te viens nopakojas ,elpo ķīmiskos izgarojumus un vēl reklamējas.Jāsiltina tas ,kas jāsiltina-sienas,grīdas ,jumts,jāieliek kvalitatīvi logi un māja jāvēdina.

Pievienot komentāru