Praktiski
Mājas mīluļi

Palīgā! Rīgas dzīvnieku patversmē “Ulubele” vējš izposta suņu voljēru7

Foto – “Ulubele”

Pēdējo dienu rudenīgais laiks ar pēkšņām vēja brāzmām nodarījis skādi Rīgas dzīvnieku patversmei “Ulubele”, izpostot divus suņu opīšu voljērus un nojumi.

“Pavisam nesen lūdzām palīdzēt izārstēt, pabarot un aprūpēt mežonīgus kucēnus, diemžēl šodien atkal lūgums. Tāda nu reiz ir ikdiena patversmē, kurā nu jau pagaidu mājas raduši 395 pamesti kaķi un suņi. Rudenīgais laiks ar pēkšņu virpuļvēju iebrāzās “Ulubelē”, un redz, ko tas nodarīja suņu opīšu mājas dārza diviem voljēriem un nojumei,” teikts patversmes mājaslapā.

“Tā visa savešana kārtībā izmaksā 350 eiro, kuru patversmei šobrīd, trakākajā kaķēnu un kucēnu laikā, nekādi nav. Atkal saucam palīgā tevi, līdzcilvēk, lūdzu atbalsti suņuku mājvietu salabošanu “Ulubelē” ar kaut mazu, bet ļoti būtisku ziedojumu. Ja tev ir zelta rokas un vari palīdzēt dzīvnieku kopējiem salabot šos vēja nedarbus, lūdzu, atsaucies, zvanot pa tālruni 27803333! Protams, kā allažiņ, nav ļaunuma bez labuma un mums liels prieks, ka neviens “Ulubelē” – ne cilvēks, ne dzīvnieks, par laimi, no krītošā koka un salauztajiem žogiem nav cietis.

Galerijas nosaukums

Ziedošanas iespējas vēja postījumu novēršanai Ulubelē:
– Ar pārskaitījumu:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
PVN Reģ. Nr.: LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV38HABA0551011767179

– PayPal konts: [email protected]
Ar norādi: voljēru remontam
– Portālā Ziedot.lv projektam “Izdari sirdsdarbu!”
– Zvanot uz ziedojumu tālruni: 9000 6083 (maksa par zvanu – 1,42 eiro)

LA.lv