Praktiski
Svētki

Ogas, čības, pirts zāļu paklāji. Kalnciema kvartālā notiks zemnieku un amatnieku tirdziņš0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Sestdien, 20. jūlijā, plkst. 10-16 Kalnciema kvartāla tirgū nogaršosim Latvijas sezonālās ogas un apbruņosimies ar visu nepieciešamo vasarai gan pilsētā, gan laukos. Tirgus laikā iemēģināsim stāvēšanu uz naglām un paši pagatavosim dabīgo kosmētiku darbnīcā.

Tirgū sezona sāksies Staiceles krūmmellenēm, bet Z/S “Gaidas” startēs ar saldajiem ķiršiem, upenēm un jāņogām. Lielākā t-kreklu izvēle būs “Cemmes” stendā, kas piedāvās mūsdienīgus sietspiedes printus. “Loviletters” pop-up veikalā pie galerijas atradīsiet krāsaino “Toku” čību izlasi. “Katrīnas Valaines pirts zāļu paklāju darbnīca” auž pirts paklājus no visdažādākajām zālītēm un augiem, kas izdala patīkamo aromātu apmēram 6 mēnešus. Tirgū piedalīsies arī ģimenes uzņēmums “Amarants”, kas savā saimniecībā audzē vērtīgu un Latvijā reti sastopamu amarantu un iegūst no tā dažādus produktus, piemēram, cep pankūkas no amaranta miltiem.

Plkst. 12-16 spēļu bedrē ikvienam būs iespējams izmēģināt Bodo naglu dēlīti, kas savus pirmssākumus meklē Japānā. Dēlis domāts stāvēšanai uz naglām, tas veicina enerģētisko punktu stimulēšanu pēdās un līdzsvaro emocionālo un fizisko ķermeņa stāvokli.

Plkst. 11-15 notiks dabīgās kosmētikas darbnīca, kur katrs varēs sev pagatavot ķermeņa un sejas kopšanas produktus tikai no dabīgām kvalitatīvam sastāvdaļām. Katrs ne tikai izbaudīs pagatavošanas procesu, bet arī uzzinās, kam ir domāta katra sastāvdaļa un kāpēc tā ir tik svarīga mūsu ādai. Dabīgas kosmētikas dabnīcu vadīs Inga Kraukle, sertificēta skaistumkopšanas speciāliste.

Dalība visos pasākumos bez maksas.
Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

LA.lv
Inita Šteinberga
Praktiski
Siltumnīcā pēkšņi sākuši vīst tomāti. Kas par iemeslu un kā glābt augus?
8 stundas
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Deserts ar rīvmaizi, saldējumu un medu
10 stundas
AG
Aija Geida
Praktiski
Kā pagatavot garšaugu sāli. Recepte
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
6 stundas