Bērnu ballītes, Svētki

Nosvinēsim skolas sākumu ar prieku!

Foto-musthavemom.com

Uzsākot jauno mācību gadu, var sarīkot skaistu ballīti saviem skolēniem, lai viņiem būtu prieks atgriezties skolas solā. Ar ģimeni un draugiem pavadītais laiks ir ideāls pārejas posms, kā atkal atgriezties ikdienas rutīnā pēc aizvadītās vasaras.

Galda dekoriem var pagatavot dažādus tematiskus atribūtus. Par pamatu izmantots melns un sarkans galdauts, tos var kombinēt pēc vēlmēm – melno likt apakšā un sarkano virsū vai otrādi. Galda priekšu rotā uz auklas savērti skolas piederumi, kas darināti no krāsainā kartona. Uz melnā fona tie lieliski izceļas.

Vietas viesiem var norādīt ar pabiezu kladi un konfekšzīmuli, kur uzrakstīts viesa vārds. Tikpat labi klades un konfekšzīmuļi var kalpot vienkārši kā skolai atbilstošs galda dekors.

Tukšai burciņai aplīmē apkārt abpusējo līmlenti, pie kuras piestiprina krāsainos krītiņus. Tos vēl pa virsu pārsien ar dekoratīvu lentīti. Šādā burciņā var ievietot, piemēram, dakšiņas, nazīšus vai kādus saldumus. Tikpat labi šāda burciņa noder arī kā dāvana 1. septembrī skolēnam vai skolotājam.

Ēdienus un uzkodas izvēlas atbilstoši skolas tematikai. Piemēram, trauciņš ievieto garenus cepumiņus vai sālsstandziņas un pieber klāt rozā konfektītes. Blakus novieto uzrakstu “Zīmuļi un dzēšgumijas”.

Viesiem noteikti patiks mini augļu picas bāriņš – uz daudzstāvu statīva saliek dažādas ogas un augļus, kuri sagriezti nelielos gabaliņos. Turpat novieto saldus cepumus un krēmveida masu, ko smērēt uz cepumiem (krēmveida masu pagatavo no krējuma siera ar 1/3 glāzi cukura un 2 tējk. vaniļas; visu ar mikseri sakuļ viendabīgā masā). Katrs viesis pats iet un veido picu, no kuriem augļiem vēlas.

Bērniem noteikti garšos un patiks dažādi saldējuma kokteiļi krāsainās glāzēs.

Lai jauki svētki!

Avots: musthavemom.com

Pievienot komentāru