Praktiski
Mājas mīluļi

Noslēpumainie mīluļi svin svētkus – šodien Pasaules kaķu diena0

Neviens parasti nevelta laiku pārdomām par saimnieka un viņa kaķa attiecībām, bet kaķi ir kas vairāk nekā vienkārši dzīvnieki, par kuriem mēs rūpējamies vai kurus mēs redzam uz ielām. Iespējams, tieši tāpēc 8. augustā visā pasaulē kaķu mīļotāji atzīmē Starptautisko kaķu dienu!

Kaķim ir kāda mistiska nozīme, un tas nav tāpat vien. Ja mēs pievērsīsimies senās Ēģiptes tradīcijām, mēs uzzināsim, ka viņi uzskatīja kaķus par ietekmīgām un garīgām būtnēm.

Uzskata, ka kaķim ir ļoti spēcīgs enerģētiskais lauks, tāpēc viņi vienmēr piesaista cilvēkus ar īpašām spējām un aurām.

Reizēm var dzirdēt viedokli, ka kaķiem nepatīk kontaktēties ar cilvēkiem, bet zinātne apgalvo, ka tā nav. Pavisam nesen veikti pētījumi pierāda, ka kaķiem patīk atrasties līdzās cilvēkiem vairāk nekā mēs domājām.

Kaķis var sajust dažādas dīvainības apkārtējā atmosfērā. Piemēram, tie var sajust, kad saimniekam ir slikti, vai arī to, ja apkārt ir slikti gari.

Tāpat kaķi izraisa nomierinošas vibrācijas. Viņi tiek uzskatīti par meditācijas meistariem un var spēcīgi izmainīt tavu dzīvi!

Kaķi ir lieli novērotāji. Tas palīdz viņiem piesaistīt enerģiju, kura viņiem ir piemērota, un saglabāt mieru visās situācijās!

LA.lv