Praktiski
Mājas

Nokalpojušu dzelzceļa gulšņu un sliežu otrā dzīve. Pārsteidzoši radošs pielietojums!0

Foto: WomanWay

Pārsteidzoši, ko spēj radošā fantāzija un vēlme piešķirt jaunu elpu savu dzīvi nokalpojušām lietām! Amerikāņu kreatīvo mēbeļu studija “Rail Yard Studios” izmanto vecus dzelzceļa gulšņus un sliedes, lai radītu stilīgas mēbeles. Palūkojies uz šiem neparastajiem objektiem!

Lapu koku masīvs, pirms vairākiem gadsimtiem izgatavots tērauds – mēbeles, kas izgatavotas no šādiem materiāliem, pārdzīvos to īpašniekus. Šie priekšmeti ir šokējoša vēstures un mūslaiku kombinācija, kas apvieno brutalitāti un eleganci, izturību un trauslumu.
Mēbeles no dzelzceļa sliedēm radītāji iesaka izmantot lofta, kantrī, vintāžas stila interjeros, kā arī lai radītu īpašu nepiespiestu atmosfēru demokrātiskos birojos.

Katrs šīs harizmātiskās sērijas priekšmets ir īsts mākslas darbs, kam ir individuāls numurs un iekļāvums katalogā.
Neviena no detaļām sērijā neatkārtojas, katrs priekšmets ir individuāls, neraugoties uz ārējo līdzību. Tie ir līdzīgi tikai saviem “vecākiem” – sliedēm, nevis cits citam, jo izejmateriālam ir vairāk nekā 100 gadu, tiem ir atšķirīgs nolietojuma līmenis un bojājumu raksturs.

Mēbeļu sērija no dzelzceļa sliedēm ir patentēta un ir ģimenes bizness. Radītāji apgalvo, ka īpaša iepriekšēja apstrāde pilnībā likvidē specifiskās smakas un padara materiālu ekoloģiski drošu.

No šiem nedaudzajiem grandža stilā veidotajiem, bet visnotaļ simpātiskajiem galdiņiem, vīna plauktiņiem, gultas dveš sirsnība, vēji, ceļi un tūkstošiem nepastāstītu stāstu. Šādas mēbeles piešķirs jebkuram interjeram raksturu un gleznainumu.
(Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv