Praktiski
Mājas mīluļi

Nevis darbs, bet paradīze kaķumīļiem Grieķijā. Varbūt kā radīta tev?0

Šis darba sludinājums ir kļuvis par sensāciju – laimīgajiem darbiniekiem būs iespēja dzīvot idilliskajā Siras salā Grieķijā un pieskatīt kaķus, par to saņemot atalgojumu 600 eiro mēnesī. Kā vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi, jau iesūtīti tūkstošiem pieteikumu un vēstuļu.

Lai arī atalgojums nav milzīgs, šajā darbā jāstrādā vien četras stundas dienā, jāparūpējas par aptuveni 70 kaķiem, un tajā ir iekļauta apmaksāta dzīvesvieta ar brīnišķīgu skatu uz Egejas jūru.

Turklāt darbs sākas 1. novembrī – tieši līdz ar aukstā laika atnākšanu!

Labdarības īpašnieki apgalvo, ka ir saņēmuši jau tūkstošiem pieteikumu un interesentu vēstuļu no visas pasaules.

Britu īpašniece Džoanna Bovela un viņas dāņu vīrs pārcēlušies uz šo salu pirms septiņiem gadiem un radījuši kaķu svētnīcu un adopcijas centru, kurā neviens dzīvnieks netiek turēts būrī vai iemidzināts.

Sākotnēji pāris centās vien atrast mājas klaiņojošajiem kaķiem, bet turpmākajos gados (iekrājot naudu no ziedojumiem) viņi ir atbalstījuši sterilizācijas projektu, apmaksājuši zobārstniecības operācijas un parūpējušies par kaķēniem, kuriem nav mātes.

Viņi arī sadarbojās ar vietējiem veterinārārstiem, lai uzlabotu kaķu kolonijas vispārējo veselību un populāciju.

Taču tagad pārim ir jāatgriežas Ņujorkā, lai kārtotu darba darīšanas, tāpēc viņi meklē kandidātu, kurš ideālā gadījumā ir vecāks par 45 gadiem. Viņi saka: “No pašu pieredzes varam teikt, ka šis darbs ir vispiemērotākais kādam, kuram piemīt atbildības sajūta, kurš ir uzticams, godīgs, ar noslieci uz praktiskumu – un ar patiesi zelta sirdi!”

No tevis sagaida arī spēju “noķert vai tikt galā” ar mežonīgiem un antisociāliem kaķiem, tāpēc nelielām zināšanām “kaķu psiholoģijā” un talantam vai iemaņām “kaķu pieradināšanā” tev vajadzētu būt dotām.

Viņi piemetina, ka veterinārās zināšanas vai pieredze medicīnā tiek uzskatīta par priekšrocību. Tā kā tev var rasties nepieciešamība aizvest kaķus pie veterinārārsta, jāprot vadīt automašīnu ar manuālo ātrumkārbu.

“Tu, bez šaubām, vislabāk šeit jutīsies, ja esi cilvēks, kuram patīk daba un miers – un jūties komfortabli pats savā kompānijā. Kaut arī tu nekad nejutīsies vientuļi kaķu sabiedrībā, un no tevis sagaida, ka mājās dzīvosi ar dažiem kaķiem,” rakstīts sludinājumā.

Jau pēc nieka 24 stundām pāris tika apbērts ar kandidātu pieteikumiem!

Bovela saka: “Sākotnēji mani mazliet apmulsināja saņemto ziņu un vēstuļu daudzums, bet tad cilvēki man sāka stāstīt, ka to redzējuši vairākos ziņu portālos, laikrakstos un žurnālos.”

Par spīti tam, ka saņēmuši jau tūkstošiem pieteikumu, tostarp no veterinārārstiem, ārstiem un pat bēgļiem, Bovela saka, ka vakance vēl nav aizvērta. “Ja tu joprojām jūti vēlēšanos pieteikties šim darbam, es tevi mudinu sekot manis norādītajām vadlīnijām.”

“Un, lūdzu, rakstiet vienīgi, ja Grieķijas noklīdušo kaķu glābšana ir tev patiesi svarīga,” viņa raksta sociālajā tīklā Facebook. Ja vēlies pieteikties, raksti e-pastu uz [email protected]

Avots: “Huffingtonpost.co.uk”

LA.lv
ĀR
Ārija Rudlapa
Praktiski
Lielais ražas laiks. Kas darāms dārzā 16. – 23. septembrī
1 diena
RR
Rebeka Rogale
Praktiski
Virtuves izlietņu veidi un to priekšrocības. Kuru izvēlēties?
1 diena
Inita Šteinberga
Praktiski
Sagatavo kompostu pavasarim: ko noteikti tajā nevajag likt
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
10 stundas