Praktiski
Dārzs

Nedēļas nogalē lielā “Puķu Balle” Bulduros, svētdien arī izpārdošana0

Foto – LETA

Jau 16 gadus Latvijā pašā vasaras vidū notiek viens no lielākajiem puķu svētkiem, bet šogad pirmo reizi “Puķu Balle” notiek Latvijas dārzkopības šūpulī – Bulduru Dārzkopības vidusskolā.

Kā informē rīkotāji, “Puķu Balle” notiek no 19. līdz 22.jūlijam, katru dienu no 10:00 – 19:00.

“Puķu Balles” laikā notiks stādu tirdzniecība. Pasākuma pēdējā dienā – svētdien no plkst. 15:00 notiks ekspozīciju un vides objektu izpārdošana.

Balles apmeklētāji aicināti tikties un baudīt Latvijas radošāko, veiksmīgāko un aktīvāko puķu selekcionāru, audzētāju, floristu un tirgotāju sniegumu.

Būs apskatāmas jaunākās griezto ziedu kolekcijas no Latvijas skaistākajiem dārziem, Baltijas labāko arboristu čempionātu, vides objektu un nākotnes dārzu vizualizācijas.

Varēs baudīt brīvdabas koncertus, gaisotni romantiskās vasaras kafejnīcās, nesteidzīgas pastaigas Bulduru Dendroloģiskajā parka.

Varēs piedalīties stādu, ekoproduktu un amatnieku tirdziņā, nozares profesionāļu meistarklasēs, radošajās darbnīcās, Bulduru Dārzkopības vidusskolas nākotnes attīstībā.

Biļešu tirdzniecība notiks uz vietas. Ar bankas kartēm norēķināties nebūs iespējams. Būs trīs biļešu kases: viena pie centrālajiem vārtiem un divas blakus autostāvvietām, kas atrodas skolas teritorijā.

Biļešu cenas: Pieaugušajiem: EUR 5.00 vienas dienas apmeklējumam. EUR 10.00 visām dienām.
Pensionāriem un studentiem, uzrādot statusu apliecinošus dokumentus: EUR 3.00
Ģimenēm: 2 pieaugušie, 1 un vairāk bērni no 7-18 gadiem: EUR 10:00
Invalīdiem un represētajiem: bezmaksas.

LA.lv