Citi svētki, Svētki

Muļķīgas kļūdas, ko nepieļaut, savās mājās uzņemot viesus

6. Nepietiekams šķīvju daudzums

6no9

Publicitātes foto

Atceries, ka viesībās ar bufetes tipa galdu katrs viesis tik un tā izmantos vismaz divus vai trīs šķīvjus, tāpēc parūpējies par pietiekamu to daudzumu, kā arī salvetēm un galda piederumiem. Par sliktu nenāks arī pieejamā vietā nolikts atkritumu grozs, kur izmest, piemēram, mandarīnu mizas vai izlietotās salvetes un konfekšu papīrus vakara gaitā, tiem nekrājoties uz galda.

 1. Mājas sliekšņa vai piebrauktuves nenokaisīšana ar smiltīm
 2. Pārcenšanās ar karstumu
 3. Nepadomāšana par apaviem
 4. Viena un tā pati mūzika
 5. Silta dzēriena nepiedāvāšana
 6. Nepietiekams šķīvju daudzums
 7. Ēdiena turēšana ārpus ledusskapja
 8. Aizmiršana par bērniem
 9. Nepadomāšana par atkritumiem

9 Komentāri

  1. Pieklājīgi gan! Viss atkarīgs no situācijas, apstākļiem, attieksmes, cilvēka, uc. Ne jau visur ,kur ierodamies, var staigāt zeķēs vai apavos ar ko ierodas, kā arī ir kas negrib ar zeķēm un, ja vien nav paņēmis līdzi savas, priecājas par piedāvātajām čībām. Es arī. Kā arī grīdu stāvoklis mājās atšķiras-ir kur siltas, ir kur ne.

 1. Maniem vīra radiem vispār vajadzētu pamācīties ētiku, jo viņi uzskata, ka viesošanās nedrīkst būt mazāka par 6 stundām, arī ciemos atnākot sagaida tas pats, šausmas!!!! Uzdāvinot savu dāvanu, nespēj beigt apjusmot to, kaut pat muļķim skaidrs, ka tā nedara. Alkohols viņiem ir primārais, vienvardsakot adamsu
  ģimenīte!

Pievienot komentāru