Praktiski
Mājas mīluļi

Mīļuki! Vai 576 borderkolliju ballītē izdevās pārspēt Ginesa rekordu?0

Foto – Instagram/kylamunro

Suņumīļus visā pasaulē apbūrusi ziņa, ka 500 borderkolliji sapulcējās vienuviet,lai mēģinātu uzstādīt Ginesa rekordu. Vienīgā nožēla varētu rasties par to, ka tu nevarēji būt tur klāt, lai piedalītos lielākajā suņu samīļošanas ballītē pasaulēm. Mierinājumam – dažas skaistas bildes un video.

Jestro pasākumu rīkoja Austrālijas borderkolliju saimnieki. Saskaņā ar organizētāju teikto kopējais brīnišķīgo kolliju skaits sasniedza 576 – patiešām pārspējot iepriekšējo borderkolliju rekordu – 513, kas tika uzstādīts 2013. gadā, un tas norisinājās tajā pašā parkā, kuru organizēja slavena vetārste doktore Ketrīna Vorena. Pateicoties šim pasākumam, Austrālijas borderkolliju īpašnieki labdarībai savāca 6000 dolārus.

Diemžēl par spīti tam, ka tas acīmredzami pārspēja “neoficiālo” rekordu, šis sasniegums nespēja iegūt vietu grāmatā, kuras veidotāji neatzīst atsevišķu šķirņu saimnieku pieteikumus.

Kaut arī borderkolliju saimnieku ekstravagantā ballīte un mēģinājums nepārspēja oficiālu pasaules rekordu, ar šādām fotogrāfijām noteikti ir iespējams salauzt pāris simtus siržu!

LA.lv