Praktiski
Mājas mīluļi

Mīlīgā suņu meitene Umka jau divus gadus gaida īsto saimnieku. Varbūt tas būsi tu? 16

www.facebook.com/zanna.zaka

Mīlīgā un maigā suņu meitene Umka jau divus gadus dzīvnieku patversmē “Ulubele” gaida savu īsto saimnieku. Sunīte ir gatava sargāt savu teritoriju, svešiniekus pamana ļoti ātri un noteikti to darīs zināmu saimniekam, dzīvnieku draugi vēsta “Facebook”.

“Umka, Umočka… Cik maigs vārds, tik maiga un mīļa ir pati sunīte. Diemžēl Umka tā arī nevar sagaidīt savu īsto un vienīgo ģimeni ienākam pa patversmes vārtiem. Umka ir gatava kļūt par jaunās ģimenes labāko draugu un kompanjonu. Ir gatava arī sargāt savu teritoriju, svešus cilvēkus pamana ļoti ātri un par to noteikti darīs zināmu. Umka patversmē dzīvo jau divus gadus un joprojām cilvēku nemanīta turpina sapņot saldus sapņus par to kā beidzot dodas Mājās!”

Galerijas nosaukums

Reiz jau Umku nodeva, atvedod uz patversmi un nekad neatnākot viņai pakaļ, bet viņa joprojām gaida un tic, ka arī viņa kādam šajā pasaulē ir vajadzīga.

Sunīte ir aptuveni piecus gadus jauna, 55 centimetrus augsta un noilgojusies pēc friziera, kurš viņai atgriezīs lēdijas izskatu. Umka atrodas dzīvnieku patversmē “Ulubele”. Tel:27803333

LA.lv