Interjers, Mājas

Mīlestība iedvesmo – dizaineri rada ērtas lietas, kuras paredzētas pārīšiem

Publicitātes foto

Valentīn­dienas noskaņās dizaineri un ražotāji radījuši lietas diviem.

Un runa nav par lētiem nieciņiem, bet gan par neparastām, bet praktiskām un ērtām mājas lietām, ko pāri var lietot un to funkcionalitāti baudīt gadiem ilgi. Piemēram, jaunā portugāļu dizainere Melisa Vilara radījusi komfortablu un ērtu dubulto burbuļvannu, kas domāta diviem cilvēkiem. Katram paredzēta atsevišķa vieta ar galvas atbalstu un regulējamām sprauslām.

Dizainers Markus Krauss radījis šūpuļkrēslu “Sway” ar ļoti elastīgu formu, ko iespējams pielāgot gan vienam, gan diviem sēdētājiem, kā arī izmantot par nekustīgu sofu. Tērauda rāmis komplektācijā ar polsterētu sēdekli rada ļoti vienkāršu, bet stabilu iespaidu. Teleskopiskais mehānisms nodrošina vieglu šūpošanos, bet ne mazāk kvalitatīvu stabilitāti, kad krēslu izmanto kā sofu. Katrs “Sway” eksemplārs ir roku darbs un tiek izgatavots Vācijā.

Savukārt ražotāji, kas specializējušies gultu tehnoloģijās (piemēram, “Unikulma”), līdztekus jau ierastiem matračiem piedāvā gultu sistēmas, kurās vienā matracī iespējams apvienot pilnīgi individuālas, pēc ergocheck tehnoloģijas izveidotas, atsevišķas atsperu sistēmas pārim.

Pievienot komentāru