Praktiski
Mājas

Maza vannas istaba? Nepārdzīvo, bet realizē šīs brīnišķīgās idejas 16

Foto-takprosto.cc

Daudzos dzīvokļos vannas istaba ir tik maziņa, ka tās plānojums sagādā pamatīgas galvassāpes, jo tā ir telpa, kur nepieciešama vieta ne tikai vannai vai dušai, bet arī veļas mazgājamajai mašīnai, izlietnei, netīrās veļas kastei, dažkārt arī tualetes podam.

Taču arī trīs līdz piecus kvadrātmetrus lielu vannas istabu var veiksmīgi un parocīgi iekārtot, ļaujot vaļu fantāzijai. Te noderēs arī iebūvētie skapji, pārdomāta plauktu sistēma un nestandarta izmēra santehnika.

Lūk, 10 idejas, kas spēs pārvērst jūsu vannas istabu.
1. Ja vannas istabā nav vietas izlietnei, izvieto to virs vannas vai veļas mazgājamās mašīnas. Ejot vannā, tā būs parocīga vieta dažādu higiēnas preču novietošanai.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

2. Iekārto vannas istabu līdzīgi kā virtuvi: iebūvētā tehnika, galda virsma. Ļoti ērti un funkcionāli!

Lorem ipsum
FOTO: Leta

3. Apkārt tualetes podam var veiksmīgi izvietot skapīšus.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

4. Veļas mašīnu var paslēpt zem galda virsmas, tā būs veiksmīga interjera daļa.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

5. Bieži vien dušas kabīne aizņem tikpat daudz vietas kā vanna. Tāpēc to var arī neuzstādīt, bet izveidot norobežojumu vai aizslietni, ieekonomējot vietu.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

6. Daudzfunkcionālas mēbeles- vannas istabas rota.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

7. Vannas istabai piestāv stilīgs minimālisms, galvenais – pareizo krāsu izvēle.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

8. Lai radītu ilūziju par telpisku plašumu, var izmantot caurspīdīgu duškabīni. Tāpat ieteicams noslēpt, ievietojot skapīšos, visas mazās lietas, piemēram, dvieļus un higiēnas preces.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

9. Sen vairs mazās vannas istabās netiek izmantotas izlietne ar turētāju vai tualetes pods ar skalojamo kasti. Šo vietu daudz racionālāk ir izmantot, ierīkojot skapīšus.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

10. Iekārto vannas istabu tā, kā tev ērti. Ja priekšnamā ir liels iebūvētais skapis dažādām sīkām saimniecības lietām, noteikti nav vajadzības pārblīvēt ar skapīšiem arī vannas istabu.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Pat ja vannas istabā drīzumā netiek plānots kapitālais remonts, bet tās izskats ne visai apmierina, ir tik daudz iespēju kaut ko mainīt. Noteikti pārskati dažādu lietu novietojumu, atbrīvojies no liekā. Laiks radošām idejām!

LA.lv