Praktiski
Mājas

Maza vannas istaba? Nepārdzīvo, bet realizē šīs brīnišķīgās idejas0

Foto-takprosto.cc

Daudzos dzīvokļos vannas istaba ir tik maziņa, ka tās plānojums sagādā pamatīgas galvassāpes, jo tā ir telpa, kur nepieciešama vieta ne tikai vannai vai dušai, bet arī veļas mazgājamajai mašīnai, izlietnei, netīrās veļas kastei, dažkārt arī tualetes podam.

Taču arī trīs līdz piecus kvadrātmetrus lielu vannas istabu var veiksmīgi un parocīgi iekārtot, ļaujot vaļu fantāzijai. Te noderēs arī iebūvētie skapji, pārdomāta plauktu sistēma un nestandarta izmēra santehnika.

Lūk, 10 idejas, kas spēs pārvērst jūsu vannas istabu.
1. Ja vannas istabā nav vietas izlietnei, izvieto to virs vannas vai veļas mazgājamās mašīnas. Ejot vannā, tā būs parocīga vieta dažādu higiēnas preču novietošanai.

2. Iekārto vannas istabu līdzīgi kā virtuvi: iebūvētā tehnika, galda virsma. Ļoti ērti un funkcionāli!

3. Apkārt tualetes podam var veiksmīgi izvietot skapīšus.

4. Veļas mašīnu var paslēpt zem galda virsmas, tā būs veiksmīga interjera daļa.

5. Bieži vien dušas kabīne aizņem tikpat daudz vietas kā vanna. Tāpēc to var arī neuzstādīt, bet izveidot norobežojumu vai aizslietni, ieekonomējot vietu.

6. Daudzfunkcionālas mēbeles- vannas istabas rota.

7. Vannas istabai piestāv stilīgs minimālisms, galvenais – pareizo krāsu izvēle.

8. Lai radītu ilūziju par telpisku plašumu, var izmantot caurspīdīgu duškabīni. Tāpat ieteicams noslēpt, ievietojot skapīšos, visas mazās lietas, piemēram, dvieļus un higiēnas preces.

9. Sen vairs mazās vannas istabās netiek izmantotas izlietne ar turētāju vai tualetes pods ar skalojamo kasti. Šo vietu daudz racionālāk ir izmantot, ierīkojot skapīšus.

10. Iekārto vannas istabu tā, kā tev ērti. Ja priekšnamā ir liels iebūvētais skapis dažādām sīkām saimniecības lietām, noteikti nav vajadzības pārblīvēt ar skapīšiem arī vannas istabu.

Pat ja vannas istabā drīzumā netiek plānots kapitālais remonts, bet tās izskats ne visai apmierina, ir tik daudz iespēju kaut ko mainīt. Noteikti pārskati dažādu lietu novietojumu, atbrīvojies no liekā. Laiks radošām idejām!

LA.lv