Kopšana, Mājas

Māte nopirka skaistas spilvendrānas ar ziedu apdruku. Kad mājās apskatīja rūpīgāk, bija šokā

spilveni

Kāda sieviete ievietoja sociālajos tīklos fotoattēlu ar nesen nopirktām spilvendrānām. Vai pamanījāt kaut ko neparastu?

Vēl nepamanījāt?

Pavirši uzmetot skatienu, šķiet, ka uz spilvendrānām ir skaists zilu ziediņu raksts. Bet, ieskatoties vērīgāk, būsiet pamatīgi pārsteigts vai arī… uzjautrināts līdz asarām. Tas taču ir… kaut kas ļoti, ļoti līdzīgs vīriešu hmmm… orgāniem? Jā, šis ir tas gadījums, kad vajag rūpīgi ieskatīties, lai varētu pamanīt. Pati sieviete pastāstīja – viņa veikalā iegādājusies spilvendrānas, nemaz nepievēršot uzmanību, kas tur īsti uzzīmēts. Tas ir pilnīgi iespējams, jo arī citi ne uzreiz pamana, kas tur īsti ir virsū. Tā ka mācība ir pamatīga – vērīgāk skatieties, ko pērkat. Citādi nāksies nakti pavadīt uz… locekļa.

 

23 Komentāri

 1. Asprātīgs ražotājs un tikpat asprātīgi šuvēji.
  Šis varētu būt muzeja eksponāts. Varēja taču uzšūt večiem apenes, bet nē – spilvendrānas! :)))))))

 2. Slima fantāzija ! Man pat prātā neienāktu kas tāds ; tad jau tos loceklīšus var visur saredzēt – dabā , priekšmetos , ēnās , ziedos , u.t.t .
  Laikam jau tā ir – ko meklē , to atrod !?

  1. laikam jau dzīvē nav sanācis saskarties ar vīriešu draudziņu, ka tik labi un no visiem rakursiem saskatāmu lietiņu nevari ieraudzīt

 3. Kāda starpība!Miegs vairs nenāks,murgi rādīsies?
  Katrā ziņā interesantas spilvendrānas,un auduma raksta autors ar izdomu.

 4. Ak, dievs! Manuprāt, te jau ir samaitāta un slimīga fantāzija. Tad jau mēs visi jebkurā lietā varam saskatīt sev tuvāko iedomāto bildi!!!!

Pievienot komentāru