Praktiski
Mājas

Mans nams, mana pils. Uzzini, kāds būtu ideālais miteklis katrai horoskopa zīmei! 6

Foto – Fotolia

Auns

Neskatoties uz vētraino dzīvesveidu un patiku ielaisties avantūrās, Auns tiecas tikt pie savas mājas, kur varētu norobežoties no visas pasaules un atpūsties. Auns dotu priekšroku namam lielpilsētā, netālu no dažādām izklaides vietām. Viņam patīk maigs klimats un mājas ar neparastu plānojumu.

Vērsis

Vērsim patīk pārticība, un viņs izraudzītos namu, kas atgādina cietoksni. Tas atrastos klusā nomalē, tālu no lielām šosejām. Vērsim patīk daudz ko pārtaisīt paša rokām un meistarot jaunas lietas.

Dvīņi

Dvīņi pēc dabas ir nemiera gari, kuriem patīk daudzveidība. Bieži maina dzīvesvietu, dievina visu neparasto un ekstravaganto. Aboslūti nepieciešams daudz gaisa telpās, kas noder kā patvērums pāris miera stundām. Dvīņiem patīk iepirkties, bieži gadās arī nevajadzīgi pirkumi, viņi nevairās no parādiem, tāpēc mājokļa iekārtojums izdodas visai eklektisks.

Vēzis

Vēžiem tīk komforts, senlaicīgas mājas vietās ar maigu klimatu. Mājokļa sirds viennozīmīgi būtu virtuve. Vēži, ja vien iespējams, iegādājas augstākās kvalitātes lietas, zina visam cenu un nemīl ekstravaganci.

Lauva


Mazā dzīvoklītī Lauva jutīsies kā būrī – šajā zīmē dzimušajiem nepieciešama plaša māja. Lauvām patīk arī spilgtas krāsas interjerā. Dod priekšroku kārtīgam ķieģeļu namam ar kamīnu, lielu virtuvi un daudziem greznuma priekšmetiem.

Jaunava

Jaunava ir praktiska un mīl vientulību. Izvēlētos māju kaut kur priekšpilsētā ar visām ērtībām un skaistu dārzu visapkārt. Ar kaimiņiem nedraudzējas, ciena antikvāras vērtības, ķieģeļu apdari, kamīnu. Zina naudas vērtību un vienmēr baidās samaksāt pārāk dārgi.

Svari

Svari kā savu dzīvesvietu vislabprātāk izvēlētos lielpilsētu – kaut arī mazāka platība, toties vieglāk uzņemt ciemos draugus un pašam doties saviesīgā dzīvē. Svariem ir laba gaume, viņiem patīk viss skaistais, arī dārzs un ziedi. Grūti apvienojamas vēlmes, vai ne?

Skorpions

Mans nams, mans cietoksnis, bet ģimene – lepnuma avots. Skorpiona nams noteikti būtu savdabīgs, un tajā izpaustos viņa spilgtā personība. Patīk lietus un zeme apkārt mājai, ielas ēnas puse.

Strēlnieks

Strēlniekam patīk brīvība, gaiss, gaisma un atvērta telpa. Šajā zīmē dzimušie dievina sauli, ārpilsētas mājas, bet kaimiņu, viņuprāt, var arī nebūt – tāpat īpaši draudzīgas attiecības neveidosies.

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušie, ja iespējams, apmestos uz dzīvi namā ar senu un ievērojamu vēsturi. Viņiem nepatīk kņada un troksnis. Mežāžiem patīk iepirkties, bet galvu šajā procesā viņi nezaudē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem patiks tehnoloģiju un dizaina apvienojums – stikls un betons, kaut kas pārmoderns. Iespējams, pārbūvētas industriālās telpas – daudz vietas, augstās tehnoloģijas, minimālisms.

Zivis

Foto: shutterstock.com

Zivju sapņu māja būtu plaša un iekārtota pasteļtoņos. Protams, netālu būtu kāda ūdenskrātuve – jūra, upe vai vismaz dīķis. Labprāt meklē kopīgas intereses ar kaimiņiem, bet pirms pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu iegādājas skaistas un interesantas lietas.

LA.lv
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Pašas gatavotas pretcelulīta ziepes ar kafiju, olīveļļu un jūras sāli
1 diena
IK
Ilona Klovāne
Praktiski
Hurma no sēklas… Izdosies?
1 diena
Inita Šteinberga
Praktiski
Rudenī uzzied ceriņi un kastaņas. Kas ar augiem notiks pavasarī?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Kultūra
FOTO: Latvijas simtgades stāsts izskan fantastiskā deju lielizrādē “Abas Malas”
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Laika prognoze: kādi laikapstākļi sagaida valsts svētkos, un vai būs labi redzams salūts?
5 stundas
LA
LA.lv
Kultūra
VIDEO. Roze Stiebra: Nevajag Latviju saķemmēt, vienkārši jādzīvo
4 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Neķeries pie darba saīgušu prātu. 104 gadus vecās Lidijas Katrīnas Sīmanes atziņas
2 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Mūsu zeme – Latvija! Mūsu sporta izcilību vēlējumi valsts 100. dzimšanas dienā
4 stundas