Praktiski
Mājas

Mans nams, mana pils – izstāde “Māja. Dzīvoklis” izaicina modernās mājsaimnieces!0

Foto-Shutterstock

Ja vīriem ir svarīgi viņu “zelta instrumenti”, tad modernajām mājsaimniecēm zelta vērtē ir mājas uzkopšanas aprīkojums. Entuziasma pilnās, saimnieciskās būtnes kārtības un tīrības dēļ ir gatavas uz visu! Atpazīsti sevi? – tad no 19. līdz 22. oktobrim nāc uz “Māja. Dzīvoklis” Ķīpsalā un piedalies moderno mājsaimnieču konkursā!

Atminoties ainu no britu komēdijseriāla “Smalkais stils”, kur galvenā varone Hiacinte Burkā, dodoties iegādāties virtuves iekārtu, somiņā paķer līdzi mīklas piku un nekautrējoties to izmēģina turpat veikalā uz kārotās galda virsmas, tad sapratīsi, kas ir domāts ar “gatavas uz visu”.

Izstādē “Māja. Dzīvoklis” – īpašs konkurss kārtību mīlošām sievietēm!
Konkursā var piedalīties ikviena daiļā dzimuma pārstāve, kas savā īpašumā vēlas iegūt modernu mājas uzkopšanas aprīkojumu 160 eiro vērtībā no “LEIFHEIT”! Tajā ietilpst grīdas uzkopšanas komplekts “Clean Twist Disc Mop” ar rotācijas mehānisma rokturi, vakuuma logu tīrītājs un viegli salokāms un pārvietojams veļas žāvētājs. Viss, kas  tev ir jādara, – dodies uz “LEIFHEIT” stendu, nofotografējies īpaši izgatavotā modernās mājsaimnieces fotorāmī un ievieto foto “LEIFHEIT Latvija” Facebook lapā. Laimīgā uzvarētāja  tiks noteikta izlozes kārtībā un paziņota  23. oktobrī  izstādes “Māja. Dzīvoklis” un “LEIFHEIT Latvija” Facebook lapā.

Un kā ar mājasdarbiem tiek galā sabiedrībā pazīstamas sievietes?
Mūziķe un TV raidījumu vadītāja Liene Šomase apgalvo, ka no darba nebīstas: “Ja kādam tas ir darbs, tad man mājas uzkopšana drīzāk sniedz iedvesmu un prieku. Turklāt uzskatu, ka, dzīvojot tīrā un sakoptā vidē, arī ģimenē valda miers un mīlestība.” Savukārt  TV sejai un aktrisei Vitai Baļčunaitei ir dalītas jūtas: “No vienas puses, man ir svarīga sakārtota vide, no otras – citas dzīves norises bieži vien ir būtiskākas. Mājvietā kārtībai jābūt, tomēr neliela radoša nekārtība man ir pat ļoti tīkama, jo tieši tā rada šo mājīgo, omulīgo sajūtu.” Diriģente Aira Birziņa stāsta, ka mājas uzkopšanu uztver kā darbu, kas jāveic pašai savas labsajūtas dēļ, un smejas: “Mājas darbos palīgā nāk neskaitāmās lupatiņas, taču aizmirstu, kam katra bija domāta!”

Nāc uz izstādi un laimē vērtīgas balvas, kas krietni vien atvieglos ikdienas mājas uzkopšanas darbus!

“Māja. Dzīvoklis ” ir gaidīts notikums ikvienam, kas būvē, remontē vai labiekārto savu mājokli un vēlas iedzīvināt jaunas krāsas, dizainu, kvalitāti, komfortu un noskaņas mājokļa interjerā un eksterjerā. Kā zināms, “Mājas. Dzīvoklis ” notiks no 19. līdz 22. oktobrim Ķīpsalā.

LA.lv