Kopšana, Mājas

Mamma palūdza sociālajos tīklos padomu, kā atvērt šo skapi. Atbildes vienkārši spridzināja

trauki-skapis

Kāda kārtīga un saimnieciska mamma – mājsaimniece nokļuva neapskaužamā situācijā. Trauki virtuves skapī bija sašķiebušies un sakrituši tā, ka skapis vairs nebija atverams bez šķīvju saplēšanas. Viņa ievietoja bildi internetā un tieši tā arī pierakstīja klāt: “Skapis, kuru vairs nekad nevarēs atvērt.”

Taču nekad nesaki nekad – nosprieda tīmekļa lietotāji un burtiski apbēra sievieti ar praktiskiem ieteikumiem un padomiem, kā šo problēmu atrisināt. Pavisam viņa saņēma 450 ieteikumus, un šie ir paši atjautīgākie:

“Svarīgi ņemt vērā, kas ir lētāks. Ja trauki ir lēti, veriet vaļā skapi. Ja trauki ir dārgi, sasitiet stiklu labajā pusē.”

“Applūdiniet māju, pēc tam mierīgi atvērsiet skapi un trauki līgani izpeldēs.”

“Sašķiebiet skapi uz aizmuguri, pēc tam veriet vaļā durtiņas.”

“Atveriet vīna pudeli. Izdzeriet. Sagaidiet vīru mājās no darba. Sāciet strīdu par neko. Ejiet uz virtuvi. Atveriet skapi, un lai trauki plīst. Pie visa vainojiet vīru. Viņš atvainosies un nopirks jaunus traukus.”

“Paveriet vaļā skapim mazu šķirbiņu un sapūtiet iekšā celtniecības putas.”

“Uzceliet blakus tieši tādu pašu māju, tikai ar vienu atšķirību – šķīvji tajā stāvēs taisni uz plauktiņa. Pēc tam likvidējiet veco māju,” padoms no pārkompjuterizētām smadzenēm.

“Pārdodiet muzejam un nosauciet “Sastindzis laikā”.”

“Vienkārši nomirstiet un atgriezieties atpakaļ tajā mirklī, kad trauki vēl stāvēja taisni.”

“Vairākus mēnešus pavadiet Japānas kalnos. Kad kļūsiet par nindzju, varēsiet atgriezties mājās, atvērt skapi un momentā noķert visus krītošos šķīvjus.”

“Noskatieties kādu video par kaķīšiem. Uzlabojiet sev omu. Pēc tam atveriet skapi un pamatīgi satraucieties. Pēc tam vēlreiz noskatieties video par kaķīšiem. Papriecājieties.”

“Izdrukājiet fotogrāfiju, kurā redzami taisni salikti šķīvji, un uzlīmējiet  to uz skapīša stikla.”

“Aizlidojiet kopā ar skapi atklātā kosmosā. Tur varēsiet atvērt skapi, lidojiet atpakaļ.”

“Nolieciet pie durtiņām lielu plastmasas bļodu ar dvieļiem, pēc tam uzmanīgi veriet vaļā skapi. Ja arī kaut kas saplīsīs, jums vismaz nevajadzēs visu slaucīt lauskas.

“Izlauziet skapim aizmugures sienu.”

Neuztveriet visu nopietni! Un ko ieteiktu jūs darīt saimniecei?

Avots: soulpost.ru

14 Komentāri

  1. Skapim ir bīdāmas durvis, nevis veramas! Nedaudz pabīdīt un no augšas sākot, izņemt šķīvjus. Vai arī aizbāžot roku garām noturēt tos pāris šķīvjus kamēr atbīdās visas durvis.

  2. Smējos par ieteikumiem 😀

    Viss atkarīgs no ta, cik skapis liels un pilns. Sagāzt var arī neizdoties, vienīgi uzgāst sev virsū. Bet mierīgi un lēni bīdot durvis, aizbāst roku un turot tos traukus atbīdīt visu. Varbūt vajadzēs palīgu, bet bezcerīgi nav 😀

Pievienot komentāru