Kopšana, Mājas

Mājdzīvnieku saimniekiem – putekļusūcēja birste spalvām

Publicitātes foto

Tagad suņu un kaķu īpašniekiem būs daudz vieglāk uzturēt kārtību mājoklī, jo “Electrolux” papildinājis putekļusūcēju “Ergorapido” ar speciālu uzliekamu birsti “Animal Care ZB3230P”.

Tā viegli savāc gan īsu, gan ļoti garu spalvu. Lielā birste ir manevrējama 180° leņķī un izgaismo tīrāmo zonu.

Izmantojot pašattīrīšanās sistēmu “BruschRollClean™” tā pati attīrās no vilnas, kas aptinusies ap birsti.

Nepieciešams tikai uzspiest uz pedāļa, lai aktivizētu birstē iestrādātās žiletes, un spalvas tiek sagrieztas un nogādātas putekļu konteinerā.

Litija baterijas var uzlādēt aptuveni 45 minūšu darbam. Pilnībā baterija ir uzlādējama 4 stundās.

2 Komentāri

  1. Ir tāds lielisks preparāts Detoxic https://goo.gl/8CKkiM var palasīt un saprast, kas un kā. Es šo divas reizes gadā profilaksei izlietoju.
    Agrāk bija variants, starp citu – no tautas gudrību krājumiem – ķirbju sēklas. Cērmes, lenteņi – viss iet ārā. Bet laiks iet uz priekšu, ja ir iespēja lietot iedarbības ziņā efektīvāku preparātu – tā jāizmanto.

  2. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.
    Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 30 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 140 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Ienāc un laimē savu Džekpotu: http://bit.ly/2en6QyG

Pievienot komentāru