Praktiski
Mājas mīluļi

Izstādē “Pet Expo” apmeklētājus gaida simtiem mīluļu 16

Mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2017” Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”. Foto – LETA

Ķīpsalā sestdien un svētdien norisinās iemīļotā mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2017”. Uzzini, ar ko šogad īpaši pārsteigs izstādes rīkotāji.

Mazie, bet spēcīgie poniji
Daudzām mazām meitenēm ir sapnis par savu poniju gluži kā princesēm multfilmās. Ļauj savam bērnam spert soli tuvāk sapņa piepildījumam – dodies uz “PetExpo 2017”, kur izstādes mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja pavizināties poniju mugurā, kā arī samīļoties un nofotografēties ar šiem skaistuļiem!

Galerijas nosaukums

Trušu pilsētiņas iemītnieki
Jau tradicionāli uz izstādi brauc arī kāds no Codes pagasta Trušu pilsētiņas iemītniekiem. Kā pastāstīja pats saimnieks Ojārs Narvils, šoreiz apmeklētājus priecēs divas ģimenītes – kaza ar maziem un draiskiem kazlēniem, kā arī aita ar jēriem – melniem kā oglītes. Protams, uz lielpilsētu tiks atvesti arī truši – lielāki un mazāki, pūkaini un īsspalvaini!

Šinšilas
Tās viegli atradīs ceļu uz jebkuru sirdi! Šinšilas ir bezgala skaistas, to kažociņš ir mīksts un maigs. Lai gan šinšilas ir visai aktīvas un nemīl ilgi sēdēt klēpī, tomēr tām patiks, ja pakasīsi aiz austiņas, pabužināsi pakakli vai pamasēsi muguriņu. Šie dzīvnieciņi ir vairāk piemēroti mierīgas dabas cilvēkiem, jo tās baidās no pārlieku straujām kustībām un lieliem trokšņiem. „PetExpo 2017” varēs apskatīt dažādu šķirņu un nokrāsu šinšilas.

Mājas seski
Jau vairākus gadus popularitāti kā lielisks mīlulis ir ieguvis mājas sesks jeb fretka. Un, kāpēc gan ne! Tie ir piemīlīgi, aktīvi, ziņkārīgi, draudzīgi, gudri un labi rotaļu biedri, turklāt mīl pastaigas un nesver vairāk kā pāris kilogramus! Līdzās mājas seskiem izstādē varēs apskatīt arī kāmjus, dekoratīvās žurciņas, degu, nutrijas un jūrascūciņas.

Nestandarta mīluļi
Mīlestība jau nešķiro – par mīluļiem var kļūt arī abinieki, posmkāji, kukaiņi, zivis un vēl citi. Tāpēc izstādē noteikti jāapskata astainais un košais mandarīnu tritons, augumā lielais jūras krupis, nedaudz baisais putnu zirneklis, milzu prusaks, jau izslavētais Madagaskaras šņācējprusaks, kā arī ūdens pavēlnieces – zelta un sudraba karūsa!

Lielās grīdas spēles un atrakcijas bērniem
Lai “PetExpo 2017” apmeklētājiem būtu vēl vairāk prieka un jautru mirkļu, šogad bez nebēdnīgas lēkāšanas piepūšamajās atrakcijās, būs iespēja spēlēt arī lielās grīdas spēles – “RičuRaču”, „Cirku” un vēl citas. Tās patiks gan pašiem mazākajiem, gan tīņiem, gan arī vecākiem! Turklāt – tas viss bez papildu maksas!

231 šķirnes suņi un 26 šķirņu kaķi
Protams, izstādē neiztikt bez suņiem un kaķiem – divās dienās, 18. un 19. martā, būs iespēja redzēt 231 šķirnes suņus un 26 šķirņu kaķus. Un par pievilcīgām cenām izstādē varēs iegādāties dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas. Ar plašāku izstādes piedāvājumu un pasākumu programmu var iepazīties izstādes mājaslapā: www.petexpo.lv

LA.lv