Kopšana, Mājas

Ļoti lēts līdzeklis pelējuma likvidēšanai vannas istabā. Fantastiski!

1484322190_1

Vannasistaba ir vismitrākā telpa mājoklī. Tādējādi bieži vien uz vannas malām vai logu rāmjiem uzrodas pelējums – melna, nepatīkama svītra. Un tad sākas cīņa ar šo briesmoni.

Taču ir viens burvīgs līdzeklis, kurš pelējuma sēnīti aizvāks vienā mirklī. Un nevajadzēs sevi un savus tuviniekus indēt ar briesmīgu ķīmiju.

Pamēģiniet notīrīt pelējumu savā vannasistabā ar divu sastāvdaļu maisījumu.

Nepieciešams – etiķis un veļas pulveris.

Etiķi un veļas pulveri samaisa vienādās proporcijās un uzklāj uz problēmzonām. Atstāj iedarboties uz 10 minūtēm, pēc tam paberzē ar sūklīti. Rezultāts būs redzams uzreiz. Un nav nekādas nepatīkamas, kodīgas smakas.

Avots: makatakaru

10 Komentāri

    1. Lasi- vienādās proporcijās. Īpaši neattapīgiem paskaidrošu- etiķi ņem tikpat cik veļas pulveri 1:1. Konkrēts daudzums jau atkarīgs no apstrādājamās virsmas lieluma.

  1. Ir vēl vienkāršāka un lētāka metode – vārošs ūdens. Nogalina sēni. Pēc tam tikai jāsavāc atliekas.
    Etiķis (skābe) + veļas pulveris (sārms) -> sāļi. Neesmu stipra ķīmijā, bet ieteiktā kombinācija izklausās dīvaina.
    Kaļķa nogusnes notīra ar parasto pārtikas citronskābi – uz mitras virsmas izbārsta nedaudz un pēc brīža noņem ar mitru drānu. Nesaprotu, kāpēc ražotajos tīrīšanas līdzekļos sabāzts sazin kas vēl.

  2. tāpat tā būs no jauna, jo silikons ir organisks materiāls un garšo sēenēm, tā nav sārmu vide, bet jau mūsdienu naftas sintēzes vide. Un iesaku cilvēkus nekrāpt ar lētiem trikiem kas der tikai bērnudārza līmenim, šis viss tiek lobēts valsts līmenī lai tas būtu.

  3. Uzkaisiet uz samitrinātas pelejuma vietas citronskābi un uzberiet turpat virsū sodu-pēc putojošas reakcijas notiriet. Atkārtojiet vairākas reizes. Vēlāk tur pelejuma eēne neveidosies.

  4. Vislabāk noņem pelējumu hlors pievienots pie ūdens. Proporcija nav svarīga. Ar smidzinātāju uzsmidzina un atstāj. Nekas nav jāberzē. Flīzes un siena pašas paliek pēc brīža tīras.

Pievienot komentāru