Praktiski
Mājas mīluļi

Ļoti draudzīgs, uzticīgs, mīl, kad kasa vēderiņu. Rembo gaida savu adoptētāju0

Foto: Ulubele

Cilvēki, kuri ir iepazinušies ar Ulubeles Rembo un ir izbaudījuši ar viņu brīnišķīgās pastaigas, saka tā:

“Ja būsi ar fotoaparātu rokās, Rembo vienkārši uzreiz lec augšā, ja pārtrauc kasīt vēderiņu un sāk bildēt viņa laiski laimīgo smaidu – tad pieprasa turpināt un nekādas bildes! Arī Rembo dzīvē viss var būt skaisti, mierpilni, laimīgi un labi – ja cilvēks būs gatavs veltīt laiku, lai iepazītos, sadraudzētos un iemīlētos. Rembo mīlēs Tevi, saimniek, ja vien Tu vari apsolīt, ka mīli suņus un dzīvi. Un zini, ja solījums dots, to lauzt nav ļauts!

Savukārt, būs arī tādas dienas, kad Rembo būs gatavs pozēt fotoaparātam, jo zina, ka laba pases bilde ir ļoti svarīga – tad var arī saņemties. Tāpat jau tas pastaigu biedrs pēc tam gan vēderiņu pakasīs, gan noglaudīs, gan arī vēl lielā meža takas aplī paspēs izstāstīt savu dzīvi, viens otru uzklausīsiet, kaut reizēm vārdi ir lieki! Jo Rembo skatiens paliek dziļi sirdī!

Ja arī Tu gribi uzzināt un saprast, kā iekarot dzīvnieku uzmanību, iedrošināt un parādīt, ka esi viņa draugs ne ienaidnieks, ja esi gatavs būt pacietīgs, jo reizēm vajag vairāk laika, ja zini, ka atgriezīsies un satiksi viņu atkal- jau drošāku un priecīgāku.

Tad brauc ciemos un iepazīsties!”

Rembo ļoti gaida dzīvnieku patversmē “Ulubele”. T. 20203333

LA.lv