Praktiski
Svētki

Līgavas skaidri zina, kādu torti vēlas savās kāzās. Krāšņas tortes fotogrāfijās0

Publicitātes foto

Turpinoties aktuālajai kāzu sezonai, viens no jautājumiem, ko sev uzdod līgava – kādu torti viņa vēlētos savā lielajā dienā. Tas attiecīgi nozīmē, ka sākas arī karstākais darba laiks teju visiem Latvijas konditoriem. Turklāt ik gadu kāzu toršu pasūtījumu skaits tikai pieaug, kas izskaidrojams ar attiecīgi pieaugošo noslēgto laulību skaitu, par ko liecina arī Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Tortei ir būtiska nozīme kāzu rituāla noslēgumā, tāpēc neizbēgams jautājums, ko sev uzdod ikviena līgava – kādu torti izvēlēties šai skaistajā dienā. Protams, katrai līgavai ir savas prasības, tomēr visām ir svarīgi, lai torte gan priecētu acis, gan palutinātu viesu garšas kārpiņas. Tas, cik lielu torti izvēlas pāris, lielākoties ir atkarīgs no cilvēku skaita kāzās. Ir bijuši pasūtījumi pēc nelielām tortēm, taču reiz tika uzcepta arī 18 kg smaga kāzu torte.

Saistītie raksti

Žanna Popovska, “Lage Ko” galvenā konditore: “Lielākoties pie mums ierodas līgavas, kuras jau zina, kādu torti vēlēsies savā kāzu dienā. Daļa idejas ir smēlušās gan mūsu, gan ārvalstu katalogos, daudzas nāk un pasūta kādu no mūsu ražotajām tortēm, tikai kāzu noformējumā. Protams, ir arī līgavas, kuras atnāk un zina tikai kādas konkrētas detaļas, kurām ir jābūt tortes noformējumā. Tādos gadījumos konditors kopīgi ar līgavu izstrādā tortes vizuālo tēlu. Protams, arī tortes garšai jābūt izcilai, tālab piedāvājam klientiem nogaršot vairākus variantus un izvēlēties sev tīkamāko. Tiekoties ar līgavām un uzklausot viņu vēlmes, varu teikt, ka tortei kāzās ir milzīga nozīme, dažreiz pat šķiet, ka torte ir simbols skaistai un saldai laulātā pāra turpmākai kopdzīvei.”

Liela nozīme ir ar tortes piegādei. Tas būtu jāuztic profesionāļiem, kas to aizvedīs ar attiecīgu transportu, nodrošinot, ka galapunktā tā nonāks ideālā izskatā.

LA.lv