Kopšana, Mājas

Lietas uzkrāj īpašnieka enerģiju. Uzzini, ko un kāpēc nedrīkst turēt savā mājoklī!

Foto - Fotolia

“Slimām” lietām mājās nav vietas

Visdažādākās lietas ap mums ir visu mūžu. Mēs tās saņemam mantojumā, iegādājamies paši, daudzas no tām mums ir mīļas, dažas – ne tik ļoti. Bet ko par lietām domā mūsu māja? Kādus likumus tā diktē mums?

Pašus svarīgākos nav grūti iegaumēt, jo to ir tikai divi.

Pirmais. Domstarpības starp lietām ir arī domstarpības starp cilvēkiem. Enerģētiskajā ziņā paši nelabvēlīgākie ir tie dzīvokļi, kas ir pārblīvēti ar dažādām lietām. Šo dzīvokļu enerģētiskais lauks atgādina pašas parastākās izgāztuves lauku, tāpēc nav grūti iedomāties, kas notiek ar tajos dzīvojošajiem cilvēkiem. Domstarpības ģimenē un organismā – tieši pie tā noved vienviet sablīvētās nesaderīgās lietas. Harmonija ģimenē lielā mērā ir atkarīga to tā, cik harmoniska ir apkārtējā telpa – kā iekārtojuma, tā arī enerģētiskajā ziņā.

Tāpēc, pirmkārt, antikvariāta cienītājiem varētu ieteikt nepadarīt savu māju līdzīgu mēbeļu muzejam. Tāds iekārtojums būs ne tikai „smags”, tā būs arī īsta enerģētiskā bumba, kad jebkurā brīdī gatava uzsprāgt…

Otrkārt,cilvēki, kas labprāt par lētu naudu vai vispār bez maksas iegādājas mēbeles no pazīstamiem vai pat svešiem cilvēkiem, nedrīkst aizmirst, ka visas šīs lietas joprojām glabā sevī iepriekšējo saimnieku enerģiju. Kas zina, kam pirms tam piederēja krēsls vai plaukti, statuete vai sienas pulkstenis… Un kas zina, ar kādām domām šo lietu īpašnieks no tām šķīries. Mūsdienās daudzi no savas iedzīves šķiras apstākļu spiesti. Lietas, no kurām iepriekšējais saimnieks šķīries ar asarām un nožēlu, nākamajiem īpašniekiem nes tikai nelaimi. Labāk tomēr neriskēt.

2 Komentāri

  1. Juri , tu esi lops! Uzbāzies ar kārtējo lohotronu. Zināma sistēma :

    1.Reģistrējies.
    2. Nopērc loterijas biļeti par 100 $
    3. Un tikai tad saņemsi bezmaksas biļeti par 1 $.
    Varbūt vinnēsi ! LOL

Pievienot komentāru