Praktiski
Mājas

Lai kājas neslīdētu, noderēs dažādas uzlīmes un uzmavas apaviem 16

Foto – Shutterstock

Kur Rīgā var nopirkt aerosolu vai citu līdzekli, lai ziemā uz ietvēm neslīdētu kājas? Man nesen operēja ceļgalu, negribu piedzīvot kritienu. AIJA K. AIZKRAUKLĒ

Apavu kopšanas līdzekļu veikalos “Repa-Ring” (t/c “Galerija Centrs”, t/c “Origo”, hipermārketā “Rimi” K. Valdemāra ielā u.c.), apavu veikalā “40+” (Rīgā, K. Valdemāra ielā 38), arī internetveikalos (piemēram, www.bonprix.lv) var nopirkt pretslīdēšanas uzlīmes kurpju zolēm. Tām ir trīs izmēri – S/M/L, cena svārstās no 3,70 līdz 7 eiro. Aizsargā apavus no nodiluma, kā arī slīdēšanas uz bruģa, slapjām ielām, laminētām un flīzētām grīdām. Kā paskaidroja “Repa-Ring” pārstāve, uzlīmes paredzētas gludām apavu zolēm.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Lai nepakristu uz slidenas ietves, var izmantot gumijas uzlikas ar metāla radzēm. Tās ir divu veidu – uzmaucamas uz apavu purngaliem vai arī uz visas zoles, “Repa-Ring” veikalos iegādājamas par 14 eiro. Pretslīdēšanas gumijas uzmavas ar augstas kvalitātes radzēm zem apavu zolēm un papēžiem piedāvā arī veikalos “Virsotne” (Rīgā, Cēsu ielā 41 un Tērbatas ielā 65). Šīs uzmavas stiepjas un ir viegli uzvelkamas jebkurām kurpēm vai zābakiem, arī slēpju zābakiem. Ir elastīgas un kompaktas, var viegli transportēt un uzglabāt. Šķiet ļoti piemērotas lauku apstākļiem. Cena – ap 22 eiro.

LA.lv