Interjers, Mājas

Kur mājās paslēpt naudu un vērtslietas, lai zaglis neatrastu. Vērtīgi ieteikumi

Foto-Fotolia

Kā rīkoties, ja kādu apstākļu dēļ naudas uzkrājumus vai vērtslietas vēlamies uzglabāt pie sevis mājās? Zinot, cik izplatītas ir dzīvokļu apzagšanas, naudas glabāšana rakstāmgalda atvilktnē, bet dārglietu – izrotātā lādītē, varētu nebūt tā labākā izvēle.

Neslēp vērtīgas lietas tajās vietās, kuras zagļi mēdz pārbaudīt pirmkārt un kuras ir visātrāk pārmeklējamas, piemēram, aiz spoguļiem, gleznām, fotogrāfijām, sienas paklājiem un citiem pie sienām izvietotiem priekšmetiem, aiz kuriem var pielīmēt aploksnes ar naudu vai citas vērtslietas. Nosauktajās vietās nevajadzētu novietot arī iebūvētos seifus.

Klasiska slēptuve ir gultas matrači vai zem tiem, un tieši tāpēc tie tiks pārmeklēti vieni no pirmajiem.

Virtuvēs zagļi parasti pārbauda ledusskapi, saldētavu un tajā glabājošos sainīšus, plīti un citas virtuves ierīces, produktu kārbas un trauciņus ar vāciņiem, pat atkritumu kasti var izbērt un pārbaudīt saturu.

Antresolos parasti glabā kaudzi ne pārāk vajadzīgu lietu un ļaudīm šķiet, ka zagļiem neatliks laiks tur pameklēt.

Pat zobu pastas tūbiņa pārbaudes nolūkos var tikt izspiesta tukša – ja nu tajā noslēpts kāds briljantiņš. Tāpat zagļi pārmeklē tualetes skalojamo kasti un aiz ventilācijas restītēm, kā arī vannas istabas skapīšus un kārbiņas.

11 Komentāri

  1. A kur ieteikums ierīkot seifu? Ir lieliski seifi, kas, protams maksā krietnu naudas žuksnīti, bet, ja tev ir briljantu rotas, kompromāts vai ar zeltu inkrustēts šaujamais, tad tādu noteikti vajadzētu iegādāties! 😉

  2. Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! https://goo.gl/7XWSD3

Pievienot komentāru