Daiļdārzs, Dārzs

Kur iegādāties Krievijas šķirņu sēklas?

zili-ziedi-kopa

Kur dabūt Krievijā selekcionēto šķirņu dārzeņu un puķu sēklas? Dzirdēju, ka varot pasūtīt kādā firmā, kas tās piegādājot pa pastu.
 MARTA B.  ĒRGĻU NOVADĀ

Košās paciņās iesaiņotas sēklas ar intriģējošiem un daudzsološiem nosaukumiem (piemēram, paprika ‘Sibirsky Knjaz’, dilles ‘Boroda Monaha’, kāļi ‘Detskaja Ljubov’, gurķi ‘Sladkaja Zhenschina’ utt.) var pasūtīt Igaunijas interneta veikalā www.seemnemaailm.ee un saņemt ar “Latvijas Pasta” starpniecību.

Rekordu mīļotājiem sēklu sērijā Russian Size igauņu tirgotāji piedāvā daudz dažādu dārzeņu, kas lepojas ar brangiem izmēriem un, protams, svaru: tomātus ‘Babushkin Sekret’ (vidējais augļa svars ir 300–400 g, bet, ražu normējot, varot būt pat 1 kg) un ‘Shapka Monomaha’ (saldie, garšīgie aveņkrāsas augļi sasniedzot 600–900 g), ziedkāpostus, kam galviņa var svērt pat 4 kg, rāceņus, kam sakne piebriest līdz 2 kg (kā no senās krievu pasakas par dižrāceņa vilkšanu), zirņus, kam pākstī ieriešas desmit sēklu, milzīgus, pat 3 kg smagus sīpolus ar maigu, saldu garšu, remontantzemenes ar diži lielām ogām… Ko milzim padarīsi – krievu izmērs!

Pievienot komentāru