Praktiski
Mājas

Kredīts septembra tēriņiem0

Foto-Fotolia

Dažādi pārsteigumi ir mūsu ikdiena, un neplānoti izdevumi arī septembrī nav nekas neparasts. Ja pēkšņi nepieciešama papildu naudas summa bērnu skolas izmaksām, tad ātrie kredīti internetā var būt parocīgs risinājums, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja. Šie aizdevumi ir salīdzinoši ērti noformējami internetā vai atsevišķos gadījumos arī pie aizdevēja sadarbības partneriem klātienē.

Nebanku aizdevēji sniedz iespēju saņemt dažāda apjoma aizdevumus, tādēļ tie ir noderīgi vairākās situācijās, piemēram, vajadzīga nauda jaunas sadzīves tehnikas iegādei vai esošās remontam.

Salīdzinoši ātrāka kredīta noformēšana
Kredītam var pieteikties izvēlētā kredītdevēja mājaslapā, tādā veidā ietaupot laiku. Šāds ātrais kredīts arī septembrī ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu formalitāšu kārtošanas. Šobrīd ir pieejami dažādi ātrie kredīti, piemēram, SMS kredīts, kas atsevišķās kredītiestādēs pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi. Pirms kredīta noformēšanas atceries, ka jāaizņemas atbildīgi, rūpīgi izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt līgumā norādītajā termiņā.

Kam pievērst uzmanību, meklējot labāko piedāvājumu?
Ja, esi pārliecināts par savu maksātspēju un aizdevuma nepieciešamību, izpēti aizdevēju pakalpojumus, lai atrastu piemērotāko risinājumu septembrī. Pievērs uzmanību tādiem faktoriem kā:
* Aizdevuma summa. Noskaidro, kāda ir maksimālā un minimālā summa, ko iespējams aizņemties, lai zinātu, vai tas atbilst Tavām vajadzībām;
* Atmaksas termiņš. Noformējot aizdevumu, izvērtē, vai spēsi to atdot līgumā norādītajā laika posmā. Aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums, taču neatmaksāts kredīts sabojās Tavu kredītvēsturi;
* Procentu likme. Tā ir faktors, kas parāda, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums. Nereti pirmais kredīts ir pieejams ar 100% komisijas maksai. Tas nozīmē, ka jāatdod tikai tik, cik aizņēmies;
* Vecuma ierobežojums. Latvijas likumdošana nosaka, ka ātros kredītus var saņemt Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Taču ņem vērā, ka Latvijas Alternatīvo Finanšu pakalpojumu asociācijas biedri vienojušies savus pakalpojumus piedāvāt tiem kredītņēmējiem, kuri ir vismaz 20 gadu veci, kas veicina atbildīgu aizņemšanos.

Kredīta noformēšanā ir svarīgs gan Tavs ienākumu līmenis, gan arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

Kā notiek aizdevuma noformēšana?
Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jāizpilda šādi soļi:
1. Kad esi izvēlējies labāko aizdevumu, piesakies tam, vispirms reģistrējoties aizdevēja mājaslapā un sedzot datu apstiprināšanas maksu, kas lielākoties ir viens eiro cents;
2. Pēc tam norādi sev vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu un gaidi apstiprinājumu. Šajā brīdī vēlreiz izvērtē savu maksātspēju!

Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, lēmums par tā piešķiršanu tiks pieņemts apmēram 10 – 15 minūšu laikā. Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi nekavējoties.

Ātrie kredīti septembrī var kļūt par parocīgu risinājumu, ja vien aizņemsies atbildīgi, tāpēc izvērtē savus ienākumus, kā arī iespēju atmaksāt kredītu līgumā norādītajā termiņā!

LA.lv
LA
LA.LV
Praktiski
Pieci būtiski soļi sava pirmā īpašuma iegādē
1 diena
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Bietes zupām un salātiem. Garšīgas receptes ziemas krājumiem
1 diena
Inita Šteinberga
Praktiski
Zemesvēžu nāves gulta: kā izlikt lamatas dārza kaitēklim? 1
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 1
1 stunda
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
49 minūtes