Praktiski
Mājas

Koka otrā dzīve – soliņos, svečturos, žurnālgaldiņos. Idejas, kur var izmantot vētrā nolauztu koku0

Pēc spēcīgiem negaisiem ne vienā vien lauku sētā raizes sagādā vētras nolauztie koki. Lielākoties tie tiek sazāģēti un atstāti malkai. Lūk, idejas, kā kokiem piešķirt otru dzīvi, bet savam mājoklim iegūt interesantus aksesuārus, arī bez īpašām galdnieka prasmēm.

Sols
No nedaudziem apaļkoka atgriezumiem iespējams izveidot vienkāršu soliņu. Tas, papildināts ar krāsainiem spilveniem, labi iederēsies ne vien lauku mājā, bet arī pilsētas dzīvokļa priekšnamā.

Barotava
Izdobjot pavisam nelielu celmiņu un iekarot to divās metāla ķēdēs, var iegūt dekoratīvu un ērtu barotavu, kas piešķirs piemājas dārzam savdabīgu izskatu.

Dekoratīva taciņa
Sazāģējot kritušā koka stumbru plānās ripās, iegūstam klucīšus, ko var izmantot par savdabīgu koka bruģi. Skaisti, ekoloģiski un interesanti.

Ķeblīši
Celmi dārzā bieži tiek izmantoti par papildu sēdvietām. Tomēr, papildinot tos ar krāsainām, polsterētām un atraktīvām cepurveida sēdītēm, tie iegūst pavisam citu izskatu!

Vīna pudeļu turētājs
Parocīgu aksesuāru var izveidot no neliela koka stumbra, kas iepriekš nomizots un pārklāts ar laku. Stumbrā izurbj pudeļu lieluma caurumus, un glīts dekoratīvs statīvs ir gatavs.

Puķu dobe
Sausā koka stumbrā labi jūtas jauka un krāsaina puķu dobe.

Žurnālgaldiņš
Papildinot paprāva izmēra celmu ar apaļu rūdīta stikla plāksni, iegūstam dekoratīvu galdiņu, kas labi izskatīsies arī mūsdienīgā interjerā.

Svečturi
Ieklājot keramikas glazūras krāsu nelielās apaļkoka ripās, izdodas skaisti un interesanti svečturi, kas būs lielisks rotājums gan atpūtas vietai dārzā, gan uz palodzes vai kamīna dzegas iekštelpās.

LA.lv