Kaķi, Mājas mīluļi

Tagad vari kaķi vienu mājās atstāt uz mēnesi. Kā tas iespējams?

Publicitātes foto

Ja uz ilgāku laiku jādodas ceļojumā un negribas apgrūtināt kaimiņus vai draugus ar lūgumu pabarot jūsu mīluli, talkā nāks “Catspad” automātiskais kaķu barotājs.

Īpašnieks to var ieprogrammēt, lai noteiktā laikā kaķim tiktu izsniegta sausā barība un dzeramais ūdens.

Ar krājumiem vajadzētu pietikt, lai kaķis veselu mēnesi būtu pabarots un padzirdīts. Iekārtas cena: ap 250 dolāru.

Diemžēl robots, kas jūsu prombūtnes laikā iztīrīs kaķa tualeti, vēl nav izgudrots.

16 Komentāri

  1. Kaķi vienu nevar atstāt pat uz 10.dienām.Braucu ceļojumā uz Ungāriju,sarunāju cilvēku,kas baro kaķi un laista puķes.Atbraucu -mans siamietis tikko dzīvs,no sveša cilvēka nav ņēmis pārtiku.,tikai žēli ņaudējis.

  2. Tiešām muļķības! Kaķis ir dzīva būtne, ne tikai ēšanas automāts! Ar viņu jāaprunājas, jāsamīļo, viņam jāredz, ka apkārt kaut kas notiek!

  3. Kā var kaķi atstāt uz 3 dienām vienu pašu? Es aizeju uz virtuvi un kaķis kā suns man blakus. Pa ilgu sēžu pie virtuves loga sāk ņaudēt un aicina mani uz istabu. Ja eju uz tualeti kaķis klāt sēž un skatās vai pats arī aiziet uz tualeti. Ja esmu pie datora viņš arī blakus pie datora uz pufika . Ja esmu gultā viņš arī ir gultā. Ja aizeju uz veikalu tad vēl nekas negaida mani mājās. Atnākot parasti guļ kur tur kad aizgāju, bet ja nesmu mājās līdz vļeam vakaram tad čoms sēž koridorī uz pufika un gaida kad saimniece atnāks. Kad atnāku tad dabū noklausīties lielā ņaudēšanā. Traki sūdzās. Suni un kaķi nedrīkst atstāt vienus uz vairākām dienaktīm. Tas ir traģiski . Viņi tomēr ir sabiedriski dzīvnieki. Man vēl ir papagaiļi kuriem jau 16 gadu un dzīvi un veseli tikai tāpēc, ka katru dienu ļauju palidot. Kur viņi atrodas ir gaisma un skan radio. Naktīs visi guļam.:) Tad protams nē. Tehnika noderētu tikai tādā gadījumā, ja nu galīgi nav neviena kas kaķi pieskata un saimniecei jādodas uz slimnīcu. Bet tad arī vai vari kļūt vesela ja nezini strādā tā tehnika vai nē.

  4. Ir ļoti vienkāršs risinājums tiem, kas uz mēnesi grib atstāt kaķi mājās vienu, – viņiem nekādā gadījumā mājās vispār nevajag kaķi (ne arī kādu citu dzīvnieciņu).

Pievienot komentāru