Praktiski
Svētki

Ko dāvināt Ziemassvētkos: 10 idejas dāvanām, kas nepārsniedz 15 eiro0

Dāvanas Ziemassvētkos un Jaunajā gadā ir viens no aktuālākajiem jautājumiem decembrī. Kā iepriecināt visus savus radus, draugus un kolēģus, nepaliekot tukšām kabatām? Gudriem.lv ir sagatavojis desmit nedārgu dāvanu idejas, pievienojot interneta vietņu adreses, kur šīs dāvanas var iegādāties, neizejot no mājām.

Dāvanu izvēlei gada nogales svētkiem jāpieiet radoši. Pats galvenais ir nevis dāvanai iztērētā naudas summa, bet gan uzmanība, kas izrādīta katram, kam grasāties dāvināt dāvanu. Lai dāvana maksimāli atbilstu saņēmēja būtībai, ir jāzina par drauga vai radinieka hobijiem. Mammai patīk cept kūkas? Tētis aizraujas ar makšķerēšanu? Draugs ir pastāvīgs teātra apmeklētājs? Pamatojoties uz šo informāciju, sākam meklēt! Aiziet!

1. Cūkas gads – dāvinām suvenīrus!
Mūsdienās tos var atrast it visur. Izplatītākais suvenīrs šogad ir dažādu veidu cūciņu formas krājkasītes, kas būs gan noderīga, gan glīta dāvana. Suvenīri var būt arī citi ar šo dzīvnieku saistīti priekšmeti – eglīšu mantiņas, sveces, rokām gatavotas ziepes, lādītes vai kastītes, dekori mājai vai birojam, atslēgu piekariņi, krūzītes. Iegādājoties tādu suvenīru, ļoti viegli iespējams iekļauties summā līdz desmit eiro.

2. Priekšmeti mājai un saimniecībai
Ar šo dāvanu kategoriju vienmēr būs trāpīts, jo šīs lietas ir noderīgas ikdienā un rada mājīgumu. Svētku atmosfēras radīšanai var uzdāvināt rotājumu virteni, oriģinālu kalendāru vai gultasveļas komplektu. Šāda dāvana ideāli derēs mammai vai vecmāmiņai.
Labi dāvanu varianti – termoss ēdienam, krāsainu bumbiņu virtene vai Himalaju kalnu sāls svečturis tikai par 2,85 eiro.

3. Trauki un sadzīves tehnika
Šādas dāvanas ļoti novērtēs ikviens ģimenes loceklis, kas sapņojis par jauniem traukiem, gludekli, maizes cepšanas iekārtu, multivārāmo katlu, jogurta pagatavošanas ierīci vai jebkuru citu mūsdienās populāru sadzīves tehniku.

4. Tūrisma aprīkojums vai piederumi automobilim
Aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk pavadīt laiku pie dabas, piedalīties pārgājienos vai pārbraucienos ar velosipēdiem, var pasniegt dāvanā tūrisma aprīkojumu. Šādu preču piedāvājums ir patiešām iespaidīgs, sākot ar katram tūristam nepieciešamām lietām pārgājienam, beidzot ar radošiem un personalizētiem priekšmetiem, ko cilvēks varēs paņemt sev līdzi, dodoties kārtējā ceļojumā.
Brīnišķīgs pārgājiena komplekts izmaksās vien 10,20 eiro, savukārt tūrismam paredzēta soma tikai 13,90 eiro.

5. Kosmētika
Par šādu dāvanu priecāsies jebkura sieviete. Galvenais nebaidīties nopirkt kaut ko, kas, jūsuprāt, nederēs konkrētajai sievietei. Izvēloties dāvināt kosmētiku, vienmēr var izlīdzēties ar universālu dāvanu. Piemēram, matu žāvēšanas fēnu vai ēterisko eļļu komplektu.

6. Procedūras ķermenim un sejai
Ja nevarat sadūšoties dāvināt kosmētiku, noteikti nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet savai draudzenei vai kolēģei kādu patīkamu un noderīgu procedūru sejai vai ķermenim. Ideāls variants – uzdāvināt kuponu atslābinošai masāžai par 12 eiro, medus un kanēļa masāžu par 12 eiro vai arī ajūrvēdas galvas masāžu par 14,99 eiro.

7. Bērniem – rotaļlietas
Pirkumi bērniem daudziem ir patīkamākā pirmssvētku iepirkšanās daļa, jo bērni no sirds priecājas par jaunām dāvanām. Iekļauties summā līdz 15 eiro ir visai viegli, pa to var iegādāties gan lelles, gan automobiļus, kā arī puzles, konstruktorus un radošos komplektus.
Mūsu dāvanu piemēri: mīlīgs, runājošs kāmītis par 9 eiro, rotaļu vilciens par 11,90 eiro, kā arī dažādi rotaļu komplekti.

8. Pusaudžiem – “gadžeti”
Mūsdienu jaunatne ir vai traka uz dažnedažādiem ekskluzīviem aksesuāriem, kas ļauj personalizēt savu iemīļoto viedierīci un padarīt darbošanos ar to vēl parocīgāku. Praktiskas idejas šajā sakarā – maciņš viedtālrunim, bezvadu klaviatūra planšetei, austiņas, ierīce tālruņa integrēšanai automobiļa standarta multimediju sistēmā, mini skaļruņi, kā arī pārnēsājamie “Power bank” akumulatori.
Sporta austiņas par 14,99 eiro vai viedpulkstenis – aproce, kas darbojas arī kā Bluetooth sporta aktivitāšu fiksētājs, par 15 eiro.

9. Kolēģiem un klientiem
Korporatīvās dāvanas gadu mijas svētkos ne vien uzlabos garastāvokli, bet arī atraisīs atmosfēru darba vietā un palīdzēs nostiprināt darījuma attiecības ar klientiem. Dāvanu izvēlei vēlams pieiet radoši. Tie var būt reklāmas suvenīri (pie tiem pieskaitāmi arī sīkumi birojam, nelieli ikdienā izmantojami priekšmeti, divpusēji vizītkaršu turētāji, atmiņas kartes un tamlīdzīgi), kā arī drukātie izstrādājumi (vimpeļi, kalendāri, bloknoti un plānotāji).

10. Paša rokām radītas dāvanas
Vēlaties dāvāt savu lielisko noskaņojumu apkārtējiem? Viss, kas ticis radīts savām rokām ar mīlestību un lieliskā noskaņojumā, ietver sevī īpašu enerģiju. Ja jums ir nedaudz brīva laika, var pafantazēt un nodoties interesantu gadu mijas dāvanu radīšanai. Piemēram, izgatavot kompozīciju no konfektēm. Ļaujieties eksperimentiem un pamēģiniet radīt neierasti spilgtu, neatkārtojamu pašdarinātu dāvanu. Tā patiks ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Varat izcept kūku, sagatavot burciņu ar novēlējumiem katrai nākamā gada dienai, radīt gleznu vai izgreznot visparastāko foto rāmīti. Ideju un variantu ir tik daudz, ka var aptrūkties to, kam šos pašdarinātos mākslas darbus dāvināt. Vienīgais, kas nepieciešams, ir nedaudz fantāzijas, tad viss izdosies.

Dzeltenā zemes cūka – izteikta komforta cienītāja, tai patīk un tā prot tērēt naudu. Tā sargā saimes pavardu, rūpējas par ģimeni, kopj sevi un vienmēr ir lietas kursā par jaunākajām modes tendencēm. Gudriem.lv vēl visiem veiksmīgu Dzeltenās cūkas gadu! Atgādinām, ka mūsdienās ir svarīgi ne vien labi izskatīties, bet arī būt zinošiem ar finansēm saistītos jautājumos. Ja jums pietrūkst līdzekļu dāvanu iegādei visiem radiniekiem un draugiem, kuri ir jūsu apdāvināmo sarakstā, pie mums varat izmantot pašu labāko ātro kredītu nosacījumu meklēšanas pakalpojumu. Visizdevīgākie ātrie kredīti internetā – kāds ir izdevīgākais konkrēti jums? Par to uzziniet Gudriem.lv

LA.lv