Citas tiesības, Manas tiesības

Klajš bērnu tiesību pārkāpums: Rīgas privātskolā skolēni pusdieno uz grīdas

Foto-LETA

Kāda neapmierināta mamma Evija vērsās pie raidījuma “Bez tabu”, lai pastāstītu, kā viņas bērns pusdieno skolā. Skolēni to dara pie palodzēm, uz grīdas, maziem soliņiem turpat klasē. Skolā septembrī bija pateikts, ka ēdnīca oktobrī būs gatava, bet tā nav. Turklāt par skolu tiek maksāti 150 eiro mēnesī, arī vasarā, jo tā ir privātskola “Harmonija”.

Situāciju ar ēdināšanu sola pārbaudīt arī Pārtikas un veterinārais dienests.

Turklāt šai mammai ir pretenzijas un iebildumi arī par citām lietām šajā skolā – par mācību procesu, par telpu vēdināšanu utt.

Vairāk videosižetā!

4 Komentāri

  1. Mamma aizmirsa izstāstīt par savu nevaldāmo puišeli,kura dēļ ir neiespējami strādāt skolotājai un apgrūtināts mācību darbs citiem bērniem. Evija vēlāk rūgti nožēlos.

  2. Kad kolchozā lasījām kartupeļus un pusdienās mums atveda vēl siltu pienu, baltmaizi un medu. Lūk tās bija pusdienas. Vēl šodien atceros un aplaizos. Mēs sēdējām kur nu kurais. Cits ceļmalas grāvmalā. Cits uz kartupeļu kastēm. Lielākie uz traktora. Citi vienkārši uzartajā tīŗumā.
    Bet šodien lasu, pirmklasniekam jāsauc policija. No visvarenības jūk prātā. Laikam jau tēvs mājās tieši tāds pats un brauc ar Bentliju: “Mēs to varam atļauties!”

Pievienot komentāru