Praktiski
Mājas mīluļi

Ķepa sadzija, bet sirsniņa? Klusa un ļoti mierīga sunīte Terēze meklē sev īstas mājas0

Foto: Medus lācis/Ulubele

Saimnieks par Terēzi bija ļoti “parūpējies” – tumsas aizsegā atvedis līdz veterinārajai klīnikai un atstājis piesietu – sak, domājiet paši, ko darīt ar tādu – ārstēt vai midzināt. Pats acīmredzot negribēja vai nespēja parūpēties par sava uzticamā suņa ilgstoši ielaisto priekšķepas iekaisumu, kas tobrīd jau sāpēja tik ļoti, ka traucēja staigāt. Terēzes sāpošajai ķepai nu klāt nāca arī salauzta sirds.
Saimnieka nodevību viņa īsti nespēj aptvert joprojām, jo Terēze pēc rakstura ir ļoti klusa un intraverta. Viņa neuzticas svešiem, bet līdz sirds dziļumiem padevīga savējiem.

Varam tikai minēt, ko sunīte klusībā pārdomāja, skatoties uz savu apsaitēto ķepu, mēnešiem ilgi pacietīgi paciešot pārsiešanas, procedūras un operācijas. Diemžēl izrādījās, ka infekcija bija tik ielaista, ka nācās amputēt divus pirkstus. Tāpēc Terēze nekad nebūs gargabalu skrējēja un staigātāja, taču mierīgai pastaigai un, galvenais, sarunām tas netraucē.

Terēzes nopietnais un klusais skatiens uzmanīgi seko līdzi patversmes kopējiem, kuri viņu aprūpēja un ārstēja ķepiņu – tie kļuvuši par īstiem draugiem, ar kuriem vienmēr gribas iet pastaigās, mīļoties un vienkārši pabūt kopā.

Viņu pazīst tikai Ulubeles pastāvīgie brīvprātīgie, jo pirmoreiz satiktam cilvēkam Terēze ies līdzi tikai ar lielu pierunāšanu un kārumiem. Uzticībai vajadzīgs laiks, bet tā cilvēkiem parasti nav – potenciālie adoptētāji pamana tos suņus, kuri gatavi draudzēties ar ikvienu un uzreiz.

Un tā nu Terēze lēnīgajā gaitā dodas atpakaļ uz savu vietiņu gaidīt cilvēku, kuram būs laiks. Laiks un vēlēšanās iedraudzēties ar šo jauko un nopietno sešus gadus veco vilkveidīgo kucīti, kura ir paliela auguma, mierīga un nosvērta rakstura, ļoti kārtīga, tīrīga un pieradusi dzīvot iekštelpās. Īsts draugs un kompanjons mierīgam “mājas cilvēkam”.

Viņa būs bezgala uzticīga savam saimniekam, taču ļoti grib būt vienīgais suns ģimenē.

Terēzes ķepa ir saārstēta un sadzijusi. Vai kāds būs gatavs dziedēt viņas salauzto sirsniņu?

Sunīte Tevi gaida dzīvnieku patversmē “Ulubele”. T. 20203333

LA.lv