Dārzs, Sakņu dārzs

Sēj un pārstādi! Kas darāms dārzā no 13. līdz 20. martam

1. 13.03.–15.03. Sakņu dienas

1no5
Foto - Shutterstock

Pēdējais laiks sēt sakņu selerijas dēstiem. Ja agrāk iesētajiem stādiem jau izveidojušās labi attīstītas dīgļlapas, diena labvēlīga to piķēšanai un pārstādīšanai. Plēves siltumnīcās sēj redīsus un, ja vietas pietiekami, arī burkānus agrai ražai. Sēj stādiem sīpolus. Šķiro kartupeļus un atlasa sēklai paredzētos, tos, ja vien iespējams, novieto gaismā apzaļošanai un diedzēšanai. Pārstāda telpaugus.

 1. 13.03.–15.03. Sakņu dienas
 2. 16.03.–17.03. Ziedu dienas
 3. 18.03. Lapu diena
 4. 19.03. Sēšanai un stādīšanai nelabvēlīga diena
 5. 20.03. Lapu diena

2 Komentāri

 1. Vari ticēt valdībai, vari horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
  Starp citu – variants, ko darīt, ja pēc svētkiem maciņā caurvējš svilpo. Ar loterijām aizraujos jau 5-6 gadus (pārsvarā iegādājos Super Bingo biļetes) un ne reizi šo gadu laikā man tā arī nebija sanācis uzvarēt. Un tas viss līdz brīdim, kad uzgāju loto brokeri, kurš savu klientu – biļešu pircēju interesēs izstrādājis un piedāvā statistikā balstītu aplikāciju (var atrast pēc adreses https://goo.gl/MQAn8g ), kura analizē pēdējo gadu loterijas rezultātus un iesaka skaitļus, kam ir vislielākās iespējas tikt pie laimestiem. Pirmajā reizē, negribēdama īpaši riskēt ar savu naudu, iegādājos 5-6 dažādas loterijas biļetes un no tām laimējošās bija 4. Tīri neslikti, ņemot vērā, ka nekad nebiju laimējusi un te piepeši esmu par 850 € bagātāka 🙂 Šobrīd arī, no visām biļetēm, ko iegādājos, 70-80% laimē dažādus laimestus.

 2. Iegūsti kārdinošas ķermeņa aprises jau līdz pavasarim! Chocolate Slim ir dabisks notievēšanas un svara regulēšanas komplekss, kurš dara brīnumus ar ķermeni. Pilnībā izgatavots no dabīgām izejvielām, ātri un bez nepatīkamām blaknēm samazina lieko svaru, cīnās ar celulītu, atbrīvo ādu no izsitumiem un pinnēm.
  Klīniskie izmēģinājumi pierādījuši, ka vidēji mēneša laikā Chocolate Slim lietošana dod acīmredzamu un jūtamu efektu. Jau vairāk kā 7000 sieviešu padarījušas savu dzīvi un ikdienu laimīgāku ar šo produktu. Svara zaudēšana nekad agrāk nav bijusi tik viegla un patīkama! https://goo.gl/zgIdCP

Pievienot komentāru