Praktiski
Mājas mīluļi

Kāpēc zeltainais retrīvers varētu būt tev īstais suns? 16

Vai apsver domu par savu četrkājaino draugu izvēlēties zeltaino retrīveru, šo mīlīgo suni, kurš ļoti pieķeras saviem saimniekiem? Uzzini piecus galvenos iemeslus, kuru dēļ portāla Vetstreet.com skatījumā šī ir vispareizākā izvēle.

1. Zeltainais retrīvers spēj sadraudzēties ar jebkuru

Simpātiskais suns pēc rakstura ir mīlīgs, dzīvespriecīgs un vēlas ieraudzīt smaidu arī citu sejā, tādēļ visādi izdarās, lai apkārtējos cilvēkus iepriecinātu. Vairums šīs šķirnes suņu ātri nodibina draudzīgas attiecības ar visiem, tostarp bērniem, suņiem un pat kaķiem.

2. Šis suns ir aktīvs un piespiež izkustēties pat vispasīvāko saimnieku

Šis suns visu laiku ir kustībā un parasti, ienākot ģimenē, padara aktīvāku arī savu saimnieku, jo – gribi vai negribi – šis skaistulis jāved pastaigā vairākas reizes dienā. Zeltainais retrīvers labprāt pastaigājas, skrien vai dodas garā pārgājienā ar savu saimnieku. Strap citu, zeltainie retrīveri nereti plūc uzvaras laurus dažādos suņu sporta veidos.

3. Zeltainais retrīvers mīl ūdeni

Tāpat kā lielākā daļa retrīveru, arī zeltainais retrīvers ir sajūsmā par ūdens priekiem. Vairākumam no šīs šķirnes suņiem patīk peldēties kopā ar saimnieku. Pēc peldes gan vēlams noskalot četrkājaino draugu ar tīru ūdeni, lai dabūtu no kažociņa ārā jūras sāli, baseina hloru vai netīrumus, kas bieži mēdz būt ūdenskrātuvēs.

4. Šīs šķirnes suņi ir viegli apmācāmi

Saistītie raksti

Apķērīgais zeltainais retrīvers parasti viegli padodas apmācībai, īpaši, ja to uzsāk jau agrā vecumā. Viņam pavisam viegli var iemācīt tādas komandas kā “sēdi” un arī sarežģītākus trikus.

5. Zeltainais retrīvers lietū neizmirkst

Šim sunim ir blīvs, divslāņains kažoks ar siltu, ūdensnecaurlaidīgu pavilnu, kas pasargā zeltaino retrīveru no izmirkšanas lietus laikā, protams, ja vien tas nav ļoti spēcīgs un ilgs. Suņa viegli viļņainais kažociņš ir zeltaini dzeltens vai krēmkrāsas.

 

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv