Praktiski
Mājas mīluļi

Kāpēc mani neviens neved uz mājām? Jau pusotru gadu Kapteinis cer…0

Neliela auguma suņuks ar cerīgu skatienu raugās uz jebkuru, kurš noiet gar viņa patversmes būri. Noiet, pat skatienu sirsnīgajam suņukam neuzmetot. Un tā jau pusotru gadu… ar cerībām sirdī uz jebkuru cilvēku Slokas dzīvnieku patversmē mīt suņuks, kas ieguvis vārdiņu Kapteinis.

Ja tā padomā, cik netaisni iekārtots! Ja mums nomirst tuvs cilvēks, mēs pārdzīvojam, skumstam… Bet, ja suņukam nomirst saimnieks, viņš pārsvarā gadījumos… nonāk patversmē! Un tā noskumušo pusmūža suņuku atveda uz Slokas dzīvnieku patversmi.
Dzīvnieciņš ar mierīgo un piemīlīgo raksturu ir iemantojis visu patversmes darbinieku un brīvprātīgo palīgu mīlestību. Vedot viņu pastaigā, Kapteinis iet pa priekšu un atskatās, vai cilvēks tiek līdzi. Nekad nevelk pavadu, tāpēc piemērots arī cilvēkiem gados. Un, atsēžoties atpūsties no pastaigas, suņuks ieliek galvu klēpī un skatās…

Viņš joprojām tic un nav zaudējis cerību dzirksti, ka atkal viņam būs SAVAS MĀJAS UN SAVS CILVĒKS, kas garāmejot pasniegsies un noglaudīs galviņu. Un savu mūžu suņuks nodzīvos laimīgs par savām mājām.

Kaut suņuks mīt patversmē telpās, tomēr viņam ir pavēsi, un piekritīsiet, ka pusotrs gads patversmē ir pietiekami ilgs laiks vienai mazai suņa sirdij, kas ilgojas. Varbūt, tuvojoties gada sirsnīgākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, kādam labam cilvēkam atrastos vieta viņa sirdī un mājās priekš suņuka? Ļoti gaidīsim! Tuvāka informācija pa tālr.: 26326974 (Sandra).

LA.lv
LA
LA.LV
Praktiski
Pieci būtiski soļi sava pirmā īpašuma iegādē
1 diena
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Bietes zupām un salātiem. Garšīgas receptes ziemas krājumiem
1 diena
Inita Šteinberga
Praktiski
Zemesvēžu nāves gulta: kā izlikt lamatas dārza kaitēklim? 1
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
2 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
1 stunda