Praktiski
Mājas mīluļi

Kāpēc kaķis izvēlējies tieši tevi? Tas atkarīgs no astroloģiskā mēneša!0

Foto – Fotolia

Suns ir vispāratzīts cilvēka sargs un draugs. Savukārt kaķis ne rej uz garāmgājējiem, ne metas virsū ļaundariem. Bet, kā uzskata ezoteriķi, tieši kaķis sargā māju no visīstākā ļaunuma – negatīvās ietekmes no smalkās pasaules, neaicinātiem viesiem, kurus tik vienkārši ar cilvēka aci neieraudzīsi.
Mums tikai šķiet, ka lēmumu “ieviest kaķi” mēs pieņemam patstāvīgi. Patiesībā kaķi mūs noteiktu iemeslu dēļ par saviem saimniekiem izvēlas paši.

Tad kāpēc kaķēns ieradies tieši pie tevis? Noteikt kaķa “mērķus un uzdevumus” palīdzēs astroloģija: atkarībā no tā, kurā mēnesī kaķis ieradās tavās mājās, var secināt, pret ko tas sargās mājokļa saimniekus.

AUNS


Ja mincis ieradās pie tevis Auna mēnesī, kādam no ģimenes locekļiem vajadzīgs enerģētiskais atbalsts. Šajā mēnesī iegādāts kaķis arī liks atvērties pasaulei.
Tiesa gan, “auniskais” murrātājs nesīs līdzi arī daudz nemiera: kaķis var aizskriet projām nakts vidū, skrāpēties pie durvīm jebkurā diennakts laikā, pieprasīt lielu uzmanību.

Meklējot nepaklausīgo mīluli, skraidīsi pa ielām un rāpsies kokos, lai noceltu nabadziņu no augsta zara.
Bet viss tikai tevis paša labā: tava māja un tu pats esat bijuši pārāk noslēgti un izolēti no ārpasaules.

VĒRSIS


Vērša mēnesī kaķis atnesīs aizsardzību pret enerģētiskiem zaudējumiem, zagļiem, materiālu vērtību zaudēšanas, negatīvām emocijām.

Ja kaķis parādījies šajā laikā, tas nozīmē, ka kāds tevi plāno aplaupīt vai uzsūtīt lāstu tavam īpašumam. Tas viss attiecas ne tikai uz dzīvokļiem un mājām, bet arī iestādēm un birojiem.

Starp citu, ja uztraucies par naudu, “Vērša kaķis” pilnībā spēj “uzlādēt” tavu maciņu, bankas kontu vai kredītkarti. Paglaudi kaķi ar šiem materiālās labklājības simboliem, lai tas patrinas ar muguriņu, paķersta ar ķepām.

DVĪŅI


Kaķis, kas parādījies mājās Dvīņu mēnesī, atbrīvos saimniekus no sliktām saitēm un cilvēkiem, kuriem viņu mājas labāk neapmeklēt. Turklāt šis dzīvnieks lieliski ārstē galvassāpes un spēj uzlabot savu saimnieku atmiņu: tieši ar to tev pie auss nodarbojas četrkājainais dziednieks.

Skolēniem un studentiem “Dvīņu kaķis| palīdz sagatavoties ieskaitēm un eksāmeniem. Ja grūti iet mācībās, kaķim jāvelta vairāk uzmanības, jāparotaļājas ar to.

Caur rokām saņemsi pozitīvu lādiņu, un tas veicinās intelektuālās spējas.

VĒZIS


Vēža mēnesī līdzīgi kā Vērša mēnesī ieradies kaķis palīdzēs tikt galā ar negatīvo enerģiju, kas saistīta ar īpašumeim.

Ja dzīvnieks ar savu klātbūtni tevi nolēmis aplaimot tieši šajā mēnesī, tātad mājās uzkrājušās daudzas lietas ar negatīvu vai stagnējošu enerģētiku. Droši met ārā visu no skapjiem tieši uz grīdas – lai mincis izvārtās kreklu un svārku uzkrājumā. Reizē arī pati sapratīsi, ko vērts paturēt, bet no kā labāk atbrīvoties.

LAUVA


Lauvas mēnesī kaķis ierodas, lai glābtu saimniekus no liekiem tēriņiem un tumšu spēku iejaukšanās viņu dzīvē.
Īpaši bīstamos gadījumos mājās var ierasties ne tikai viens, bet pat vairāki kaķi, lai pasargātu tevi un tavus bērnus no graujošām emocijām un kaislībām.

JAUNAVA


Jaunavas mēnesī kaķi bieži ierodas smagi slimu cilvēku mājās, kā arī tur, kur nepieciešams “kapitālais remonts”. Kaķi ir labākie ieroči pret jebkuru tumšu spēku perēkļiem – un pat tīri sadzīviskiem kaitēkļiem, piemēram, pelēm, tarakāniem.. un ļaunprātīgiem mājas gariņiem. Tādi kaķi mājās ilgi nepaliek: viņi ir “krīzes darbinieki”, kas parādās, izdara, kas darāms, un dodas savos ceļos.

SVARI


Svaru mēnesī kaķis parādās mājās, lai glābtu māju un ģimeni no sabrukuma. Kaķis palīdzēs vaļā no sliktas enerģijas un iespējama lāsta, ar burvestībām, kas vērstas pret tavu privāto dzīvi un īpašumu – īpaši, ja kāds gatavojas to atņemt tiesas ceļā.

Ja kaķis apmeties pie tevis Svaru mēnesī, ieteicams katram gadījumam apdrošināt mājokli pret visiem iespējamiem zaudējumiem.
Vēl šajā laikā “uzradies” dzīvnieks norāda uz iespējamu dzīvesvietas maiņu, turklāt ne bez tiesu darbiem: piespiedu pārdošanas, apmaiņas.

SKORPIONS


Skorpiona mēnesī kaķis ierodas, lai mērķtiecīgi cīnītos pret melno magīju, kas šajā periodā ir īpaši spēcīga. Četrkājainā maga parādīšanās norāda uz izteiktu tumšo spēku ietekmi, visbiežāk vērstu pret kādu no dzīvesbiedriem (visdažādākā veida pieburšanas).

STRĒLNIEKS


Kaķis reti parādās mājās Strēlnieka mēnesī. Ja nu tomēr tā noticis, uzskati to par nopietnu brīdinājumu: pret tavu mājokli tiek vērsta negatīva enerģija no varas iestāžu puses, vai arī tevi mēģina ietekmēt kādas pseidoreliģiskas sektas.

MEŽĀZIS


Mežāža mēnesī kaķis ar savu atnākšanu paziņo, ka esi pārāk noslēgta – laiks ielaist mājoklī vēl kādu. Ja šajā mēnesī vientuļa sieviete kļūst par kaķēna saimnieci, ņem vērā: tuvākajā laikā neizdosies apprecēties vai iegūt jaunus draugus. Mežāža mēnesī neņem kaķi – labāk pacenties pēc iespējas ātrāk atvadīties no vientulības, pārveidot sevi un savu mājokli.

ŪDENSVĪRS


Ūdensvīra mēnesī kaķis ienesīs tavā dzīvē brīvības un pārmaiņu vēju. Kaķis burtiski gatavs izdzīt tevi no mājas, ja nebeigsi dzīvot noslēgti, nepaplašināsi sociālo sakaru loku.

Šajā mēnesī kaķene gatava tavās mājās iekārtot kaķu bērnudārzu, lai tikai piepildītu telpu ar svaigu enerģiju.
Kaķis visiem spēkiem parāda, ka tavās mājās pietrūkst siltuma, mīlestības un draudzīgu attiecību.

ZIVIS


Zivju mēnesī kaķis meklēs tava pavarda tuvumu, ja no tā vēdī spēcīga vientulības enerģija, ja tava māja ir iezīmēta ar atraitnību vai “bezlaulības vainagu”.
Šajā mēnesī kaķi ierodas arī magu un burvju mājokļos, palīdzot viņiem veikt savus brīnumainos darbus.

LA.lv