Praktiski
Svētki

Kalnciema kvartāls aicina uz Ziemassvētku tirdziņu ģimenēm 16.–17. decembrī 0

Foto-Didzis Grodzs

Kalnciema kvartāls aicina uz Ziemassvētku tirgu un plašu pasākumu programmu 16. decembrī un 17. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Sestdien visi aicināti uz radošo tikšanos ar izdevniecības „Droši un koši” grāmatas „Pie galda” autoriem, kur bērni ar vecākiem praktiskā nodarbībā varēs apgūt galda klāšanas etiķeti, kā arī piedalīties sietspiedes darbnīcā. Svētdien ikviens varēs izgatavot savu eglīšu mantiņu galveno varoņu izskatā. Šajā dienā notiks arī vasaras populārākā pasākuma Street Food festivāla dalībnieku uznāciens, kas sasildīs apmeklētājus ar gardiem, uz dzīvas uguns gatavotiem ēdieniem. Piedalīsies tādi jau pazīstami vārdi kā “Vīnkalnu ceļojošā picērija” ar uz vietas ceptām itāļu picām, kā arī draudzīgais un atraktīvais pavārs Havjērs ar meksikāņu restorānu „El Santo X”. Savukārt Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā varēs baudīt iecienītākos ziemas karstos dzērienus.

Tirgū jums līdzi posīsies visskaistākās eglītes, atradīsiet un, iespējams, paši izveidosiet unikālas un sirsnīgas svētku dāvanas, kā arī tiksiet pie oriģināliem dekoriem. Neiztrūkstoši būs arī sarūpēti gardi vietējie produkti svētku mielastam.

Svētdien, 17. decembrī plkst. 12.00, izdevniecība “Liels un mazs” kopā ar animācijas filmu studiju “Atom art” atklās bilžu grāmatu “Bize un Neguļa”, kas ir veidota pēc tāda paša nosaukuma animācijas filmas motīviem. Stāsts par bērna izjūtām, ģimenē ienākot vēl vienam bērnam, risināts uz Ziemassvētku gaidīšanas fona. Vēlāk notiks darbnīca bērniem, kurā tie varēs izgatavot savu eglīšu mantiņu Bizes iedomu drauga Neguļas izskatā.

Līdz 31. decembrim Kalnciema kvartāla galerijā norisinās ikgadējās „Mākslas medības”. Mākslas trofeju pop-up tirgū iegādājami spilgtākie pašmāju jauno gleznotāju un grafiķu darbi. Pieejami aptuveni 500 darbi, taču katru nedēļu piedāvājums tiek papildināts. Lieliska iespēja „nomedīt” radošu un unikālu dāvanu saviem tuviniekiem!

No 8. decembra Kalnciema kvartāla teritorijā apskatāms vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” objekts “Ziemas ainava”, kurš realizēts ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

LA.lv
AG
Aija Geida
Praktiski
Jāņogu ruletītes. Veselīgs našķis no saldētām ogām
1 diena
AG
Aija Geida
Praktiski
Korejiešu kimči – asi, aromātiski un izcili kraukšķīgi skābēti kāposti
1 diena
SM
Signe Mengote
Praktiski
Tas, ka viņi ir lēni, ir tikai mīts… Ciemos pie bruņurupuču meitenes, vārdā Brunis
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti
2 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā
53 minūtes
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
ES 27 dalībvalstis vērtē Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES līgumu un nākotnes attiecību deklarāciju
1 stunda