Praktiski
Svētki

Kalnciema kvartālā patriotiskā noskaņā aicina sagādāt visu svētkiem nepieciešamo1

Sestdien, 17. novembrī, plkst. 10 – 16, Kalnciema kvartālu patriotiskās noskaņās piepildīs Neatkarīgais tirgus, kurā varēs apbruņoties ar tautiskiem aksesuāriem, atrast daudzveidīgas uzkodas valsts karoga krāsās un sagādāt visu nepieciešamo svētku maltītei.
Tirgus rotāsies sarkanbaltsarkanajās krāsās – dzērveņu sīrupi, balti rāceņi, sarkani āboli, latviskos rakstos adītas šalles, cepures, rotas un sveces. Īpaši šajā dienā varēs iegādāties „BeFolk” spilvenus ar tautastērpu fragmentiem un Jura Karusēviča senlatviešu darba instrumentus, savukārt baltu zīmes varēs atrast koka darinājumos, auskaros, kaklarotās, piespraudēs, piekariņos un citos latviskos aksesuāros.
Plkst. 10.00-16.00 Latvijas Bērnu un jauniešu diabēta biedrība runās par veselīgu dzīvesveidu un iepazīstinās ar dabiskiem cukura aizvietotājiem, ko var lietot, nepaaugstinot cukura līmeni. Kalnciema kvartāla galerijā varēs uzzināt, kā atpazīt diabētu un kā jūsu zināšanas var kādam izglābt dzīvību, nodegustēt, iepazīties un iegādāties bezglutēna un dabīgo saldinātāju produkciju no SIA “Sanvic”, kā arī izveidot savu atstarotāju, kas kalpos par atgādinājumu, ka cilvēkiem ar diabētu ir tādas pašas vajadzības kā citiem.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

LA.lv