Kaķi, Mājas mīluļi

Kaķu niķi: kāpēc mīlulis savai guļvietai izvēlas ģimenes locekļu apģērbu

Foto - Shutterstock

Man ir divi kaķi – melnbalti meinkūni. Viss ir labi, taču dzīvnieki savai guļvietai vienmēr izvēlas ģimenes locekļu apģērbu. Tas aplīp ar spalvu. Kā minčus atradināt no nejaukās uzvedības? LOLITA SIGULDĀ

Kaķim gulēšana ir lielākais prieks un dzīves saturs. Miegam tas allaž izvēlas vissiltāko, visdrošāko un vismīkstāko vietu. Olaines veterinārā centra “all4pets” veterinārārste Santa Zirnīte stāsta, ka kaķiem patīk ar mīļo saimnieku saistītas lietas, piemēram, pazīstama smarža, it īpaši sviedru aromāts.

– Droši vien esat pamanījuši, ka kaķi bieži rīvējas gar piesviedrētām džempera padusēm. Mani kaķi visbiežāk cenšas ielavīties drēbju vai veļas skapī, kastēs vai uz plauktiem. No dzīvnieku apmatojuma nav iespējams izvairīties, tāpēc vissmagākā cīņa ir ar to. Smejos, ka tādā veidā atbalstām rullīšu biznesu, bet ko darīt? Ja savu dzīvnieku mīli, ar daudz ko nākas samierināties. Nedomāju, ka kaķus var un vajag atradināt no paraduma, kas tiem ir asinīs. Labāk apģērbu nolikt tam paredzētajās vietās, skapju durvis aizvērt un minčus mīļot.

Pievienot komentāru