Citas radības, Mājas mīluļi

Kaķis, suns vai čūska? Uzzini, kā mājas mīluļi var uzlabot tavu dzīvi

1. Prieks un dzīva enerģija

1no6

Mājdzīvnieks ne tikai spēj piepildīt mājokli ar prieku un dzīvu enerģiju, bet arī glābt cilvēku no vientulības, izārstēt dvēseles un ķermeņa slimības. Piemēram, kaķis mājās saskaņā ar fenšui mācību ir jaudīgs enerģētisks dzīvais lādiņš, kas spēj nostiprināt visu ģimenes locekļu biolauku, ienest mājoklī laimi un labklājību. Tomēr ne visi mājdzīvnieki rada līdzīgu efektu, tāpat arī ne katrs cilvēks ar tiem spēj harmoniski pastāvēt līdzās.

Pēc fenšui teorijas, daudziem siltasiņu dzīvniekiem piemīt jaudīga enerģija Jaņ. Viņi spēj ārstēt cilvēkus no slimībām, dāvā pozitīvu enerģētiku un pat uzlabo mūsu organisma aizsargspējas. Vesels un laimīgs dzīvnieks – tas ir savdabīgs mājas vai dzīvokļa talismans.

Ieviešot sev mājas mīluli, cilvēks sāk no viņa saņem jaudīgu enerģētisko plūsmu. Pat akvārija zivis vai bruņurupucis terārijā, kas izvietots noteiktā zonā, spēj radīt izteiktu un labvēlīgu ietekmi uz visiem ģimenes locekļiem, kā ari veicināt finanšu labklājības pieaugumu vai uzlabot veselību.

Medicīna jau sen pierādījusi faktu, ka mājas mīluļi labi ietekmē cilvēka pašsajūtu. Cilvēkiem, kam ir kāds mājdzīvnieks, retāk slimo ar sirds un asinsvadu slimībām, tikpat kā necieš no depresijas un bezmiega, ir līdzsvarotāki un mierīgāki.

Ķīnieši uzskata, siltasiņu mājdzīvniekus nepieciešams audzināt un mīlēt tāpat kā mazus bērnus. Suns, kaķis, trusītis vai mājas sesks – tie ir pilnvērtīgi ģimenes locekļi. Lai dzīvnieks sargātu jūsu mājokli un vienmēr izstarotu pozitīvu enerģiju, jums nāksies rūpēties par viņu ne mazāk, kā par cilvēku.

Tāpēc labāk neieviesiet mājdzīvnieku, ja netaisāties par viņu rūpēties un pievērst viņam vajadzīgo uzmanību. Mājas mīluli arī nepieciešams pilnvērtīgi un kvalitatīvi barot, lai viņš būtu vesels un možs.

  1. Prieks un dzīva enerģija
  2. Kādus mājdzīvniekus nevajadzētu ieviest
  3. Kur novietot mājdzīvnieku
  4. Kaķis mājoklī pēc fenšui
  5. Putni mājās pēc fenšui
  6. Bruņurupucis mājās pēc fenšui

1 komentārs

  1. Kas tas par vardu latviesu valoda ” IEVIEST”??? Esmu nodzivojusi 63 gadus ,bet lidz sim ar tadu stulbumu saskaros pirmo reizi,vai tad musu valoda nav vairs vardu,lai izteiktos pareizi,nevis lietot no krievu valodas sagrabstitus vardus???

Pievienot komentāru