Kaķi, Mājas mīluļi

Kaķis parāda, cik veiksmīgs un laimīgs ir cilvēks

Foto - Fotolia

Vairākums normālu cilvēku izturas pret kaķiem ļoti pozitīvi, kamēr daži mūsu līdzcilvēki izjūt pret tiem neizskaidrojamu nepatiku. Kaķi viņus kaitina, padara nervozus, traucē un izraisa vēlēšanos nekavējoties murrātājus padzīt.

Pirmajā mirklī šķiet: nu, un tad? Nu, nepatīk cilvēkam kaķi, tā ir viņa personīga darīšana! Varbūt tā arī ir, bet ezoteriķi šādos gadījumos iesaka nopietni aizdomāties.

Mājas kaķis tāpat suns dzīvo kopā ar cilvēku kopš aizlaikiem. Bet, ja suņa uzdevums jau kopš pašiem pirmsākumiem bija konkrēts un skaidrs – medības un sarga darbs, ar kaķiem viss izrādījās daudz sarežģītāk.

Sīko grauzēju, peļu un žurku, iznīcināšanu var uzskatīt par papildu pakalpojumu, kamēr kaķa galvenais uzdevums nepavisam nav tik praktisks.

Kaķis ir apveltīts ar unikālu bioenerģētisku sistēmu. Tas spēj smalki uzskaņoties pēc apkārtējā biolauka un pat rezonēt ar to, tādējādi tos koriģējot, bet vajadzības gadījumā arī uzlādējot, savukārt ārkārtas gadījumos pat atjaunojot.
Nereti dzirdēti kaķu saimnieku stāsti par to, ka pēc kaķa samīļošanas pārgājušas galvassāpes, normalizējies asinsspiediens, nav nekādi izdomājumi.

Jebkurš traucējums mūsu organismā neizbēgami parādās kā enerģētiskās auras izkropļojums, un kaķis to sajūt un steidzas palīgā.

Tomēr ar to pūkaino skaistuļu talanti vēl nav izsmelti.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas slēpjas šī raksta virsrakstā!

12 Komentāri

 1. Nu nepatīk man, ka kaimiņu kaķi nokārtojas manā zālienā, kura augi izmantojami uzturā. Man šķiet, ka pašreiz tiek slavināts viss, kas dzīvi padara pēc iespējas cūcīgāku. Un, ja kādam riebjas spalvas dzīvoklī, tad tas tiek iebāzts šūplādē- problēmgadījums.

 2. pilnīgi piekītu, kaķis un vispār attieksme pret dzīvniekiem ir cilvēka gara līmeņa un dvēseles raudzes lakmuss. No “strerilajiem” ir labāk turēties pa gabalu, jo viņu “cilvēkmīlestība” nav patiesa.

 3. Ezotērikai neticu, bet mana pieredze sakrīt ar šo rakstu. Respektīvi – ir gadījies satikt cilvēkus, kuriem ļooooti nepatīk kaķa klātbūtne, kur nu vēl mīļošanās. Un tie nav higiēnas apsvērumi, kas izraisa kaķa atgrūšanu. Līdzīgā veidā šī konkrētā persona izturējās arī pret apkārtējiem cilvēkiem.

 4. Ko man darīt,man patīk un ir mīļi visi dzivnieki,pat no čūskām nav bail,vardīti varu paņemt rokās un apmīļot,baroju putniņus ziemā u.t.t.,bet kaķi man nepatīk,redzēts pie paziņām kā kaķis staigā pa galdu uz kura tiek gatavots ēdiens,ēdināts no šķīvja kuru pēc tam liek kopā ar saviem traukiem.

 5. Tas,ka kaķis pa galdu dzīvojas,atkarīgs nevis no dzīvnieka,bet saimnieka attieksmes.ir nekaitīgi veidi,kā kaķi no tā atradināt.Dotajā gadījumā ir noraidoši jāskatās saimnieku,nevis kaķa virzienā.Kam netīk spalvas,var iegādāties bezspalvu mīluli.Tā kā ievērojiet,ja jums kaķi nepatīk, vainīgs nav dzīvnieks,bet jūsu pašu raksturiņš.Tur tas suns aprakts.Nemeklējiet iemeslus,meklējiet iespējas!!

 6. Galīgas auzas. Nu nav viss tik viennozīmīgi. Es ar savu kaķi sadzīvoju pilnīgā simbiozē un netraucē pūkas,kas vislaik jāvāc, bet iepriekšējo kaķi es nevarēju izturēt, kaut gan bija īsspalvains. var mīlēt vienu kaķi un nemīlēt citu ,tas ir atkarīgs no raksturu saderības.

  1. kā tad kā tad ……….
   Kaķi arī ir dažādi – mūsmājas četri gabali. Visi uzvedās kā normāli kaķi, attiecīgi nav problēmu ne ar higiēnu, ne komunikāciju, bet viens kā duriks ………… vnk stulbs dzīvnieks: nu nepielec vienkāršas lietas. Rezultātā viss jāierāda ar slotas kātu. Ezotērika ……….. kā tad kā tad.

 7. Līdz galam nevaru piekrist šim rakstam. 1. alkoholiķi, man tēvs ir alkoholiķis un viņam ir kaķi un otrās mājās ar pieklīda kaķis, ļoti mīļi un burtiski kā sunīši viņam staigā līdz. 2. kaķi mēdz būt ļoti dažādi (man ir bijuši vairāki dzīvē pašai un arī tuviniekiem), ja vienus es būtu gatava bužināt visu dienu, tad no citiem es labprāt turos pa gabalu. 3.Kaķu čurāšanu nevietā nevar norakstīt tikai uz cilvēkiem, tam kaķim var būt arī kādas problēmas/slimības. Man no viena metiena bija 4 kaķēni un visi jau gāja smuki nokārtoties izņemot 1, kuram labāk patika čurāt man uz datora vadiem 🙂 ilgi mocījos, līdz beidzot īsi pirms viņu paņēma sāka nokārtoties kastītē. Turklāt cik atšķirīgi katrs no šiem 4 kaķēniem bija raksturā. Tāpēc ir jauki, ka var izvēlēties kaķi ar kuru raksturi ir harmonijā.

 8. Manā darbā arī priekšniece kaķus necieš un tā arī izturas pret darbiniekiem kad viņa atnāk uz darbu mums jāmūk pa gabalu no viņas kā tāda vispār var strādāt bērnudārza par vadītāju

Pievienot komentāru