Praktiski
Mājas mīluļi

Kaķiem senioriem nepieciešami konserviņi – palīdzēsim večukiem! 0

www.facebook.com/zanna.zaka

Liels lūgums pa visiem kopā palīdzēt nopirkt kvalitatīvos konservus kaķiem senioriem par ļoti labu cenu, sociālajā tīklā Facebook vēsta patversmes atbalstītāja Žanna.

“Dzīvnieku patversmei “Ulubele” tiek piedāvāta lieliska iespēja ar milzu atlaidēm iegādāties divas paletes NUEVO konservēto barību “NUEVO Senior with Lamb” kaķiem senioriem par apjoma cenu 0,43 eiro par 200 gr bundžu x 3900 bundžas. Kopā nepieciešami 1677 eiro. Patversmē katru dienu uzturas ap 200 kaķi, no kuriem gandrīz pusei šī kaķu senioru barība būtu ļoti piemērota un pietiktu ilgam laikam. Dienā kaķi seniori apēd aptuveni 4 kg konservētās barības. Tik liela atlaide konserviem (vairāk nekā 50%) ir iespējama, ja iegādājamies šo noteikto divu palešu apjomu, līdz ar to kopējā summa tik un tā sanāk ļoti liela, kaut ilgtermiņā, protams, tā ir daudz izdevīgāk. Tāpēc varbūt visi kopīgi varam savākt līdzekļus, lai izmantotu šo lielisko iespēju, un nodrošinātu ilgākam laikam speciālo kaķu senioru konservēto barību? Kaķu senioru puncīši būs bezgala laimīgi un paši kaķi no sirds pateicīgi!” teikts aicinājumā.

Ja vari atbalstīt kaķu senioru konservu barības iegādi, lūdzu, ziedo, norādot ziedojuma mērķī: “Kaķu senioru barības iegādei”

Ziedojumu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV97HABA0551028353893
Paypal: [email protected]
Ziedojumu tālrunis: 90006863 (4,27 eiro), 90006083 (1,42 eiro)
Tiešsaistē ziedot vari portālā Ziedot.lv:
https://www.ziedot.lv/izdari-sirds-darbu-2715

Ulubelei ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Tas nodrošina atbalstītājiem – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem – likumā noteiktās atlaides par veiktajiem ziedojumiem. Ja nepieciešams, piedāvājam noslēgt arī līgumu par mērķziedojumu.

LA.lv