Praktiski
Mājas mīluļi

Kaķi esot citplanētiešu aģenti. Uzzini, kāpēc šāds pieņēmums!0

Foto – Shutterstock

Kaķus jau kopš senatnes uzskata par ārpuszemes izcelsmes radībām. Piemēram, Peru piramīdu kompleksā uz sienām atklāti zīmējumi, kuros atveidoti dīvaini lidaparāti ar citplanētiešiem un kaķiem līdzīgiem dzīvniekiem. Arī mūsdienās ir spēkā šis skatījums, tikai tagad jau konkrētāks – kaķi paši ir citplanētieši, kas uz Zemes izmesti kā novērotāju desants.

Katrā ziņā zinātne vēl daudz ko nespēj izskaidrot saistībā ar kaķiem. Piemēram, kāpēc tie ilgstoši var nosēdēt viens otram pretim vai pat itin prāvos baros, vienkārši blenžot viens uz otru un izdodot dīvainas skaņas? Viena no versijām pauž, ka tādējādi šie dzīvnieki telepātiski sazinās viens ar otru, un – kas zina? – var ar vēl kaut ko, par kā esamību mēs pat īsti nenojaušam. Rakstnieks Lobsangs Rampa savā grāmatā “Iedegt uguni” šādi aplūko šo tēmu.

“Savulaik vēlējos uzrakstīt grāmatu par kaķiem, kurā būtu iekļautas gan leģendas, gan patiesi stāsti. Piemēram, vēlējos pastāstīt par to, kā citā pasaulē, citā sistēmā, kas atrodas ļoti tālu no Saules sistēmas, pastāvējusi augsti attīstīta kaķu civilizācija. Tagad viņi varētu ar saviem “lielajiem pirkstiem” rīkoties tāpat, kā to dara cilvēki, un atrastos izvēles priekšā: vai atkal sākt savu ciklu vai pārcelties uz kādu citu sistēmu, lai sekmētu kādas vēl nedzimušas rases tapšanu.

Vārdu sakot, izvēle laikam kritusi uz otru variantu, tāpēc kaķi ieradušies arī uz Zemes. Te viņi novēro cilvēkus gluži kā savdabīgas novērošanas kameras, kas darbojas nepārtraukti, turklāt visu novēroto nosūta kaut kur tālāk. Taču ne jau nolūkā kaut kā kaitēt cilvēkiem, bet gan tieši palīdzēt viņiem. Raugi, “labākajās” (par mūsējo) pasaulēs pieņemts ziņot nevis par slikto parastajā nozīmē, bet gan tikai par trūkumiem, kurus iespējams novērst. Kaķi pārsvarā ir labi.

Saistītie raksti

Tieši šā iemesla dēļ kaķi ir tik neatkarīgi un faktiski nepakļaujas nekādai ietekmei. Tie šeit ieradušies kā mazas būtnes un cilvēks ar tām var apieties atbilstoši tam, kāds ir viņš pats – maigs vai rupjš. Un kaķi ļoti lielā mērā iespaido Zemi. Tie ir šīs pasaules kaut kāda Diženā Augstākā Es turpinājums, informācijas nesēji tur, kur šo informāciju izkropļo valdošie nosacījumi.

Mīliet kaķus, rūpējieties par tiem, uzticieties tiem, un neviens kaķis nekad nevienam cilvēkam nenodarīs ļaunu, gluži otrādi – bieži vien daudzi kaķi pat iet bojā, lai palīdzētu cilvēkam…”

LA.lv