Produkti un garšvielas, Receptes

Kādus uztura paradumus vērts “aizņemties” no citām valstīm?

1. Japāna: vienkāršie un veselīgie suši

1no7
Varbūt noder!

Pirms raidījuma “FOX Life” apkopojis uztura paradumus, kurus mums būtu vērts pārņemt no dažādu pasaules valstu iedzīvotājiem. Skaties raidījumu “Vislabākā diēta pasaulē” televīzijas kanālā "FOX Life” svētdien 19.martā plkst. 11:50.

Var ilgi lauzt šķēpus par to, kas ir labāks – paleolīta diēta, bezglutēna produkti vai kāda monodiēta. Taču nekas nesanāks, ja uzturā netiks lietotas svaigas zivis, piena produkti un kvalitatīva, liesa gaļa. To, starp citu, labi zina gan Ziemeļvalstu, gan arī Vidusjūras reģiona iedzīvotāji.

Pavārmākslas eksperts Džimijs Dohertijs un žurnāliste Keita Kviltone devās ceļojumā apkārt pasaulei, lai noskaidrotu uztura paradumus Meksikā, Islandē, Etiopijā, Austrālijā, Itālijā. Par viņu piedzīvojumiem stāstīs raidījums “Vislabākā diēta pasaulē”, kas svētdien, 19.martā būs skatāms televīzijas kanālā “FOX Life”.

Interesanti, ka nelāgi ēšanas paradumi izveidojušies Klusā okeāna dienvidu daļā, īpaši Māršala salās, kur iedzīvotājiem bieži vien mēdz būt pamatīgs liekais svars. Izrādās, “vainīga” ir lētā gaļa, īpaši tītaru astītes, kas satur 72% tauku.

Gardie suši ir vieni no visveselīgākajiem produktiem pasaulē, ja vien, protams, tos gatavo klasiskā veidā – no rīsiem un zivīm un neēd vakariņās. Zivis ir svarīgu omega-3 taukskābju avots, tās samazina sirdsslimību un insultu risku. Savukārt krustzieži un fermentētā soja samazina krūts vēža risku, jo tiem ir hormonu līmeni līdzsvarojošs efekts. Japāņi uzturā arī lieto daudz jūras kāpostu, kas satur svarīgus mikroelementus, kuri uzlabo vairogdziedzera darbību, piemēram, selēnu un jodu. Japānā ļoti populārie suši sniedz enerģiju, tiem ir zems tauku saturs un augsts omega-3 līmenis. Tāpat japāņi mīl ēst neapstrādātus dārzeņus, tādējādi uzņemot pietiekami daudz minerālvielu un vitamīnu.

 1. Japāna: vienkāršie un veselīgie suši
 2. Islande: svaigi pārstrādāti produkti
 3. Vidusjūras reģions: īsta sapņu diēta
 4. Etiopija: uzturvielām bagāti graudaugi
 5. Francija: sarkanvīna labvēlīgā ietekme
 6. Ķīna: vissvarīgākā ir zaļā tēja
 7. Indija: krāsaina un veselīga garšvielu buķete

3 Komentāri

 1. Neieslīgšu detaļās, bet pirms 2 mēnešiem es pamanīju ļoti krāsainu mājaslapu ar jaunu masku pret akni – Black Mask. Tā bija mana pēdējā iespēja, tāpēc es nolēmu to pasūtīt. Un es nespēju noticēt savām acīm, kad ieraudzīju pirmos rezultātus! Jau pēc vienas nedēļas mana akne sāka samazināties un apsārtums bija mazāk redzams. Viena mēneša laikā akne pilnībā izzuda. Parasti no krēmiem un gēliem man ir alerģiska reakcija, taču šoreiz – nekā! Perfekti! šeit viņu lapa: https://goo.gl/qB2RB8 starp citu – piemērota arī vīriešiem!

 2. ! Iegūsti kārdinošas ķermeņa aprises jau līdz pavasarim! Chocolate Slim ir dabisks notievēšanas un svara regulēšanas komplekss, kurš dara brīnumus ar ķermeni. Pilnībā izgatavots no dabīgām izejvielām, ātri un bez nepatīkamām blaknēm samazina lieko svaru, cīnās ar celulītu, atbrīvo ādu no izsitumiem un pinnēm.
  Klīniskie izmēģinājumi pierādījuši, ka vidēji mēneša laikā Chocolate Slim lietošana dod acīmredzamu un jūtamu efektu. Jau vairāk kā 8000 sieviešu padarījušas savu dzīvi un ikdienu laimīgāku ar šo produktu. Svara zaudēšana nekad agrāk nav bijusi tik viegla un patīkama! https://goo.gl/zgIdCP

 3. Nav sliktu laika apstākļu, ir nepareizi izvēlēts apģērbs, automašīna un kompānija, kurā atrodies, dzīves partneris. Piekrīti? Vai esi gatava pavasara atnākšanai? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un likteņa kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

Pievienot komentāru