Rokdarbi, Šūšana

Kad līgavām mirdz acis… Latviete Anglijā atver šūšanas salonu, kurā darina kāzu tērpus

Foto-Liene Leonova

Idejas, ko aizņemties

Anglijā līgavu kleitas bieži vien pasūta internetveikalos Ķīnā. Taču ķīniešiem ir citāda izmēru skala, un atsūtītie tērpi neder. Tāpēc sievietes izvēlas lielāka izmēra kleitas, ko var iešūt. Londonā ir daudz mazu boutique veikaliņu, kur var atrast dizaineru darinātas kāzu kleitas. Tās nes šuvējiem iešūt, saīsināt, mainīt dizainu.

Foto-Liene Leonova
Foto-Liene Leonova

* Ja korsetes daļa ir par mazu, Liene iesaka to nomainīt uz šņorējamu aizdari aizmugurē ar auduma paneli aiz šņorējuma vai bez tā. Ja kāzu kleita tiek pirkta internetā, labāk izvēlēties modeli ar šņorējamu korsetes daļu, it sevišķi, ja līgavai mēdz mainīties svars.

Foto-Liene Leonova
Foto-Liene Leonova

* Liene Leonova stāsta: – Līgava bija pasūtījusi lētu kleitu no Ķīnas. Viņai nepatika, kā viss izskatījās, jo tills kleitas augšdaļā bija rupjš un neglīts. Tad izstāstīju savu ideju par iespējamām pārmaiņām. Līgava uzreiz kļuva priecīgāka un pēc laikošanas bija apmierināta un laimīga. Kleitas augšpusē ieliku caurspīdīgāku tillu, lai apģērbs izskatītos gaisīgāks, oriģinālās piedurknes izmantoju bolero žaketītei, uzšuvu jaunu jostiņu, un izdevās eleganta kleita. Pozitīvās emocijas, ko sniedz laimīgi un apmierināti klienti, arī ir tas dzinulis!

* Britu aristokrātiem ierasts uz apģērbiem, it īpaši uz krekliem, izšūt monogrammas. Laba ideja, ko var aizgūt un izmantot, piemēram, skolniekiem.

Foto-Liene Leonova
Foto-Liene Leonova

* Šai kleitai tills nomainīts pret miesas krāsas tillu, lai uzvelkot nebūtu redzams.

Foto-Liene Leonova
Foto-Liene Leonova

* Šo tērpu pāršuva par diviem izmēriem mazāku, saīsināja, saglabājot mežģīņu apakšmalu, bet augsto kakla izgriezumu nomainīja ar dziļu V veida dekoltē.

Foto-Liene Leonova
Foto-Liene Leonova

* Speciāli izgatavotas šlipses, kas pieskaņotas līgavas māsu tērpiem.

6 Komentāri

  1. Super,man tiešām patiess prieks par Lieni!Tā turpināt un,lai nekad netrūkst darba un klientu un,lai esat apmierinātas jūs visas! 🙂

  2. Man liels prieks, Lienīt, ka esi piepildījusi savu sapni! Lai tev bagātīgi ideju lidojumi un veiksmīgi projektiņi arī turpmāk. Sveicieni no Kanādas!

Pievienot komentāru