Praktiski
Manas tiesības

Kā var uzzināt, kādus nodokļus un cik par mani maksājis darba devējs?0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Shutterstock

Vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras nodaļā es varētu uzzināt, kādus nodokļus un cik par mani maksājis darba devējs? Vai tiešām par to var uzzināt tikai Valsts ieņēmumu dienestā? MAREKS JELGAVAS NOVADĀ

Tuvākajā VSAA nodaļā varat pieprasīt paziņojumu par valsts sociālās apdrošināšanas sistēmā uzkrātajiem datiem (sociālās apdrošināšanas periodiem un iemaksām pēc 1996. gada). Ja jums ir internetbanka, brīvā formā rakstītu iesniegumu vai aizpildot VSAA mājaslapā pieejamo veidlapu, varat iesniegt, izmantojot portālu www.latvija.lv. Paziņojumu par valsts sociālās apdrošināšanas sistēmā uzkrātajiem datiem (sociālās apdrošināšanas periodiem un iemaksām pēc 1996. gada) var saņemt arī klātienē jebkurā VSAA nodaļā, aizpildot iesniegumu. To varat izdarīt pats personīgi vai arī pilnvarot kādu personu to izdarīt jūsu vietā.

Ja jums ir drošs elektroniskais paraksts, iesniegumu, kas parakstīts ar šādu parakstu, varat nosūtīt uz e-pasta adresi: [email protected] Iesniegumu par paziņojuma pieprasīšanu var sūtīt arī pa pastu, taču tad gan būtu vēlams to adresēt VSAA nodaļai pēc jūsu deklarētās dzīvesvietas. Sagatavoto paziņojumu aģentūra pēc tam nosūtīs pa pastu uz iesniegumā norādīto adresi.

LA.lv