Interjers, Mājas

Kā rīkoties, lai mājoklis kļūtu par laimes un veiksmes oāzi. Desmit galvenie fenšui ieteikumi

Foto-Fotolia

Senās Ķīnas fenšui mācība palīdz organizēt mājas vidi un padarīt to harmonisku. Lai nepiesaistītu negatīvas enerģijas plūsmas, seko galvenajiem aizliegumiem – to ievērošana nodrošina, ka mājas kļūs par enerģijas atgūšanas un dzīves spēku atjaunošanas vietu.

Mājas telpa katram cilvēkam nozīmē ko citu. Lai varētu justies drošībā, atjaunot spēkus un dzīvotu pilnīgā harmonijā ar sevi un mājiniekiem, izmanto fenšui rekomendācijas. Gadsimtiem krātās zināšanas palīdzēs atbrīvoties no jebkuras sliktas ietekmes un pildīs dzīves telpu ar pozitīvu enerģiju.

Pirmais aizliegums
Izvairies novietot spoguli pretī ārdurvīm. Tādējādi tiek likti šķēršļi enerģijas apmaiņai dzīvesvietā. Laulības dzīvi negatīvi ietekmē spoguļi, kas izvietoti guļamistabā. Tie var piesaistīt jūsu attiecībās sāncenšus. Citās telpās spogulis draudus nerada, tomēr atceries, ka bojāti spoguļi uzreiz jāizmet. Vēlams, lai mājās būtu kāds spogulis, kurā cilvēks sevi redz pilnā augumā, nesadalot fragmentos.

Otrais aizliegums
Nekad neatstāj atkritumu spaini pretī ieejas durvīm. Jebkuri putekļi, netīrumi un nevajadzīgi krāmi saindē telpas enerģētiku, nodarot nelabojamu ļaunumu veselībai un mājinieku enerģētiskajai aizsardzībai. Atbrīvojies no nevajadzīgām lietām, lai radītu vietu derīgiem un skaistiem jaunieguvumiem, kas drīz ienāks tavās mājās.

Trešais aizliegums
Saremontē visas salauztās lietas, kuras vēl izmantosi. Priekšmetus, kurus salabot nevar, bez kavēšanās un žēlastības izmet. Tas palīdzēs atbrīvoties no negatīvas enerģētikas, piesaistīs laimi un pārpilnību. Turklāt saplēsti priekšmeti veicina strīdus un konfliktus. Fenšui mācība apgalvo, ka saplēsti priekšmeti uzsūc cilvēka problēmas – tāpēc tos jāizmet kopā ar tām.
Īpaša uzmanība pievēršama tekošiem un pilošiem krāniem un caurulēm. Kopā ar ūdeni var aiztecēt laime un labklājība, tāpēc šīs problēmas pēc iespējas ātrāk novēršamas!

Ceturtais aizliegums
Dažādu līmeņu grīda mājās arī traucē brīvai pozitīvās enerģijas apritei. Atšķirīgi grīdas līmeņi it kā saskalda dzīvi gabaliņos, var būt neveiksmes un nepatikšanu cēlonis darījumos un privātajā dzīvē.

Piektais aizliegums
Centies izvairīties no asiem stūriem mājoklī. Mēbeles ar izvirzītiem stūriem jānovieto tā, lai stūri būtu vērsti tukšā telpā, bet nevis iepretī tavai darba vai atpūtas vietai. Negatīvo enerģiju veicina arī piekarami plaukti, tāpēc to stūrus svarīgi noapaļot vai nomaskēt, piemēram, ar amuletu no krellītēm un monētām.

Sestais aizliegums
Vannas istabai un tualetei vienmēr jābūt ļoti tīrai. Regulāra tīrīšana un aizvērtas durvis palīdzēs uzturēt mājās omulību un komfortu. Ja tev ir mājdzīvnieks, kura vieta ir šajās telpās, izmanto iebūvētās durtiņas, bet neatstāj durvis atvērtas.

Septītais aizliegums
Regulāri vēdini telpas. Jo biežāk turēsi logus un vēdlodziņus atvērtus, jo biežāk atjaunosies mājas enerģētika. Lai nesaaukstētos, vēdini māju, kamēr esi izgājis.

Astotais aizliegums
Pareiza darba vietas organizācija palīdzēs visu paveikt produktīvāk. Jāsēž ar muguru pret vienlaidu sienu bez logiem un durvīm. Sliktākajā gadījumā logus vai durvis var aizklāt tā, lai tava aizmugura neciestu no enerģijas aizplūšanas. Raugies, lai uz galda nebūtu lieku priekšmetu, tad būs vieglāk koncentrēties un varēsi paveikt vairāk.

Devītais aizliegums
Mājai blakus esošajai teritorijai jābūt maksimāli atvērtai. Ja ieejas durvis aizsedz koki vai mašīnas, tie neļauj mājā iekļūt pozitīvajai enerģijai. Izņēmums ir stādījumi, kas norobežo ieeju no braucamās daļas. Tas pats attiecas uz iekšējo teritoriju durvju tuvumā. Izvairies veidot šķēršļus, liec apavus īpaši tiem atvēlētā vietā.

Desmitais aizliegums
Pirms iegādāties dzīvesvietu, novērtē tās novietojumu pret citām ēkām. Vislabākā vieta mājoklim ir blakus strūklakai, skvēram vai parkam. Bīstami kaimiņi ir kapi, cietumi un slimnīca. Šīm vietām ir milzīgs negatīvās enerģijas lauks, kas var sarežģīt tavu dzīvi.

Mainot savu apkārtējo telpu, tu mainīsi savu dzīvi uz labo pusi. Atceries, ka kļūt laimīgam pašam savā mājā nav nemaz tik sarežģīti. Pietiek sekot galvenajiem fenšui ieteikumiem, lai padarītu dzīvesvietu par pozitīvas enerģijas oāzi!
Avots: Apartmenttherapy.com

4 Komentāri

 1. ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. — privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Nu ko, draudziņ, lai saka – lai arī kas tu būtu vai nebūtu, bet galvas dakteri gan apmeklē! Citādi , ja kaites stipri ielaiž, būs vēl trakāk – kļūsi par Napoleonu vai vēl lielāku personību un rakstīsi vēl trakākas lietas!

 3. Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/FffFtU un ar šo pavasari sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.

Pievienot komentāru