Praktiski
Mājas

Kā rīkoties, lai mājoklis kļūtu par laimes un veiksmes oāzi. Desmit galvenie fenšui ieteikumi 0

Foto-LETA/AFP

Senās Ķīnas fenšui mācība palīdz organizēt mājas vidi un padarīt to harmonisku. Lai nepiesaistītu negatīvas enerģijas plūsmas, seko galvenajiem aizliegumiem – to ievērošana nodrošina, ka mājas kļūs par enerģijas atgūšanas un dzīves spēku atjaunošanas vietu.

Mājas telpa katram cilvēkam nozīmē ko citu. Lai varētu justies drošībā, atjaunot spēkus un dzīvotu pilnīgā harmonijā ar sevi un mājiniekiem, izmanto fenšui rekomendācijas. Gadsimtiem krātās zināšanas palīdzēs atbrīvoties no jebkuras sliktas ietekmes un pildīs dzīves telpu ar pozitīvu enerģiju.

Pirmais aizliegums
Izvairies novietot spoguli pretī ārdurvīm. Tādējādi tiek likti šķēršļi enerģijas apmaiņai dzīvesvietā. Laulības dzīvi negatīvi ietekmē spoguļi, kas izvietoti guļamistabā. Tie var piesaistīt jūsu attiecībās sāncenšus. Citās telpās spogulis draudus nerada, tomēr atceries, ka bojāti spoguļi uzreiz jāizmet. Vēlams, lai mājās būtu kāds spogulis, kurā cilvēks sevi redz pilnā augumā, nesadalot fragmentos.

Otrais aizliegums
Nekad neatstāj atkritumu spaini pretī ieejas durvīm. Jebkuri putekļi, netīrumi un nevajadzīgi krāmi saindē telpas enerģētiku, nodarot nelabojamu ļaunumu veselībai un mājinieku enerģētiskajai aizsardzībai. Atbrīvojies no nevajadzīgām lietām, lai radītu vietu derīgiem un skaistiem jaunieguvumiem, kas drīz ienāks tavās mājās.

Trešais aizliegums
Saremontē visas salauztās lietas, kuras vēl izmantosi. Priekšmetus, kurus salabot nevar, bez kavēšanās un žēlastības izmet. Tas palīdzēs atbrīvoties no negatīvas enerģētikas, piesaistīs laimi un pārpilnību. Turklāt saplēsti priekšmeti veicina strīdus un konfliktus. Fenšui mācība apgalvo, ka saplēsti priekšmeti uzsūc cilvēka problēmas – tāpēc tos jāizmet kopā ar tām.
Īpaša uzmanība pievēršama tekošiem un pilošiem krāniem un caurulēm. Kopā ar ūdeni var aiztecēt laime un labklājība, tāpēc šīs problēmas pēc iespējas ātrāk novēršamas!

Ceturtais aizliegums
Dažādu līmeņu grīda mājās arī traucē brīvai pozitīvās enerģijas apritei. Atšķirīgi grīdas līmeņi it kā saskalda dzīvi gabaliņos, var būt neveiksmes un nepatikšanu cēlonis darījumos un privātajā dzīvē.

Piektais aizliegums
Centies izvairīties no asiem stūriem mājoklī. Mēbeles ar izvirzītiem stūriem jānovieto tā, lai stūri būtu vērsti tukšā telpā, bet nevis iepretī tavai darba vai atpūtas vietai. Negatīvo enerģiju veicina arī piekarami plaukti, tāpēc to stūrus svarīgi noapaļot vai nomaskēt, piemēram, ar amuletu no krellītēm un monētām.

Sestais aizliegums
Vannas istabai un tualetei vienmēr jābūt ļoti tīrai. Regulāra tīrīšana un aizvērtas durvis palīdzēs uzturēt mājās omulību un komfortu. Ja tev ir mājdzīvnieks, kura vieta ir šajās telpās, izmanto iebūvētās durtiņas, bet neatstāj durvis atvērtas.

Septītais aizliegums
Regulāri vēdini telpas. Jo biežāk turēsi logus un vēdlodziņus atvērtus, jo biežāk atjaunosies mājas enerģētika. Lai nesaaukstētos, vēdini māju, kamēr esi izgājis.

Astotais aizliegums
Pareiza darba vietas organizācija palīdzēs visu paveikt produktīvāk. Jāsēž ar muguru pret vienlaidu sienu bez logiem un durvīm. Sliktākajā gadījumā logus vai durvis var aizklāt tā, lai tava aizmugura neciestu no enerģijas aizplūšanas. Raugies, lai uz galda nebūtu lieku priekšmetu, tad būs vieglāk koncentrēties un varēsi paveikt vairāk.

Devītais aizliegums
Mājai blakus esošajai teritorijai jābūt maksimāli atvērtai. Ja ieejas durvis aizsedz koki vai mašīnas, tie neļauj mājā iekļūt pozitīvajai enerģijai. Izņēmums ir stādījumi, kas norobežo ieeju no braucamās daļas. Tas pats attiecas uz iekšējo teritoriju durvju tuvumā. Izvairies veidot šķēršļus, liec apavus īpaši tiem atvēlētā vietā.

Desmitais aizliegums
Pirms iegādāties dzīvesvietu, novērtē tās novietojumu pret citām ēkām. Vislabākā vieta mājoklim ir blakus strūklakai, skvēram vai parkam. Bīstami kaimiņi ir kapi, cietumi un slimnīca. Šīm vietām ir milzīgs negatīvās enerģijas lauks, kas var sarežģīt tavu dzīvi.

Mainot savu apkārtējo telpu, tu mainīsi savu dzīvi uz labo pusi. Atceries, ka kļūt laimīgam pašam savā mājā nav nemaz tik sarežģīti. Pietiek sekot galvenajiem fenšui ieteikumiem, lai padarītu dzīvesvietu par pozitīvas enerģijas oāzi!
Avots: Apartmenttherapy.com

LA.lv
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Teļa gaļas rulete ar dārzeņiem
21 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Gruboto ar bietēm un kazas sieru
21 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Svētku burkānkūka ar dzērvenēm
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 3
9 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
10 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
12 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
8 stundas