Praktiski
Mājas

Kā ražotāji mūs krāpj?1

Foto: wday

Droši vien katrs, atverot preces iepakojumu vai izpētot produkta uzturvērtību, ir saskāries ar nepatīkamu vilšanās sajūtu, atskārstot, ka ražotājs ir izmantojis dažādus pircējus pievilinošus trikus, un atspoguļotā informācija ne vienmēr saskan ar realitāti.

Uz pakas atainoti kārdinoša izskata biskvīti, bet realitātē tie dažkārt atgādina smilšu kūkas. Bieži sastopama viltība ir iepakojuma svara samazināšana, liekot pircējam noticēt, ka tas ir kilograma iepakojums, bet patiesībā tur ir tikai 950 mililitri vai grami produkta.

Ražotājs vēlas gūt peļņu, bet kā mums, pircējiem, būt drošiem, ka netiekam apkrāpti? Lūk, daži ražotāju triki, kam nepieciešams pievērst uzmanību, lai pasargātu sevi.

Flomasteru kārba izskatās patiešām liela! Taču nesteidzieties ar tās iegādi, jo, atverot to, var sagaidīt vilšanās.

Foto: wday

Līdzīgi rīkojas garšvielu pārdevēji – izvēlētās kārbas lielums noteikti neatbilst tajā ievietotajam garšvielu daudzumam.

Saistītie raksti
Kā ražotāji apkrāpj pircējus

Esiet uzmanīgi, iegādājoties preces, izlasiet etiķetē atspoguļoto informāciju, īpašu uzmanību pievēršot norādītajam svaram, jo citādi, atverot iepakojumu, var sagaidīt nepatīkams pārsteigums.

LA.lv