Praktiski
Mājas

Kā izmainīsies tava dzīve, ja atbrīvosies no negatīvās enerģijas mājā0

Foto: Fotolia

Viens no pašiem efektīvākajiem veidiem, lai izmainītu savu dzīvi labākā virzienā, ir atbrīvoties no negatīvās enerģijas. Tu droši vien padomāsi, ka tas nav nopietni, bet patiešām tā vieta, kur tu pavadi visvairāk laika (un parasti tā ir tava māja), var spēcīgi ietekmēt noskaņojumu. Daudzi nenovērtē negatīvās enerģijas spēku un pēc tam jūtas iestrēguši un apmaldījušies savā dzīvē. Iespējams, vajag sākt ar to, ka tu attīri savas mājas enerģiju. Kolīdz to izdarīsi, pamanīsi, ka jūties daudz pārliecinātāka, parādīsies motivācija.

Šis padomu saraksts palīdzēs spert pirmos soļus, lai attīrītu mājas enerģētiku un dzīvē ieviestu pamanāmas pārmaiņas.

1. Rūpīgi uzkop māju. Pirmais solis, kuru tev vajag veikt, lai atbrīvotos no negatīvas enerģijas – jāievieš kārtība. Nomaini gultasveļu, iztīri putekļaino paklāju, sakārto lietas pa savām vietām. Daudzi cilvēki apgalvo, ka viņi tūlīt izjūt atvieglojumu no tīrības sajūtas.

2. Pārvieto mēbeles. Pēc tīrīšanas pārliecinies, ka mēbeļu izvietojums tev šķiet pilnībā ērts. Ja tas tā nav, tas nenozīmē, ka tev nekavējoties viss jāizmet. Kā alternatīvu vari pārvietot dažus priekšmetus, lai iegūtu vairāk brīvas vietas. Piemēram, liela daļa negatīvās enerģijas rodas no tā, ka tu klausies un vēro visus tos šausmīgos notikumus, kas parādās ziņās. Galveno interjera akcentu liec nevis uz televizoru, bet, piemēram, uz skaistu gleznu. Tas tev palīdzēs nepievērsties televizoram ikreiz, kad ienāksi istabā.

3. Kvēpini vīraku, lai sajustu atjaunotās dienas garšu. Smaržu nomaiņai ir milzīga nozīme negatīvās enerģijas samazināšanā. Vīraks ir lielisks veids, kā pilnīgi mainīt dzīves telpas dinamiku. Vīraks būs noderīgs arī meditācijā. Attīrot gaisu, kuru ieelpo, ienesīsi mieru visā telpā. Tas nešaubīgi ietekmēs arī tavas domas un skatījumu uz daudzām lietām.

4. Atbrīvojies no kaitīgiem ieradumiem. Lai attīrītu negatīvo enerģiju, rūpīgi apsver, ko tu dari mājā. Atceries, lai atrasties mājās būtu mierīgi un viegli, nepieciešams sākt ar “tīrīšanu” sevī.

5. Ievies interjerā vairāk dzīvo augu. Telpaugi ienesīs pozitīvu enerģiju un harmoniju mājā, tāpēc droši tos izvieto visās istabās. Bet esi uzmanīgs, jo daži augi var būt, tieši pretēji, apveltīti ar negatīvo enerģiju, tātad tikai pasliktinās situāciju.

Atbrīvoties no negatīvās enerģijas ir iespējams! Tas bieži šķiet grūts uzdevums, kas prasa daudz laika un spēka, tomēr, ja pamēģināsi, būsi pārsteigta/s par rezultātu. Negatīvā enerģija var tevi nomākt un likt justies tā, it kā tu neko nevari izdarīt, lai to mainītu. Bet tu vari pati/s pārvaldīt enerģijas plūsmas, lai kontrolētu savu dzīvi un tās potenciālu.
Avots: “Esotericblog”

LA.lv
AG
Aija Geida
Praktiski
Žāvētava augļiem un dārzeņiem. Kā izgatavot pašam
15 stundas
ĢK
Ģirts Kasparāns
Praktiski
Ko tik neizdomā. Miskaste, kura pati iztīrās
15 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
7 svarīgi jautājumi par piemiņas vietām
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/AFP
Pasaulē
Irānas sagrābtais britu kuģis noenkurots ostā; izmeklēs iespējamu sadursmi
30 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Divas pašvaldības izslēdz savus izdevumus no masu informācijas līdzekļu reģistra
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
LED gaismekļu ražotājs “Vizulo” jaunās tehnoloģijās ieguldīs vairāk nekā pusmiljonu eiro
13 minūtes
VK
Vita Krauja
Kultūra
Māksla kā vienīgais dzīvesveids. Saruna ar mākslinieku dinastijas turpinātāju Indriķi Ģelzi
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Sestdiena būs siltākā diena kopš 1. jūlija
5 stundas